Як може вплинути телевізор на вашу дитину.

Наші діти… Квіти життя і цим все сказано. Однак погодьтеся, кожен з нас однозначно був у такій ситуації, коли так і хотілося крикнути своїй дитині: «Щоб очі мої тебе не бачили!». Як би хибно це не звучало, проте так і є насправді. Немає нічого поганого, якщо ви стомлюєтесь від свого чада, нервова система має право на збій, але важливо, не перетворювати такого духа хвилинни слабкості в буденність.
Батьки найчастіше воюють з цим основними методами. Одні найчастіше вивозять дітей до бабусі і їх «удел» стає http://babyland.dn.ua/ru/elementy-blagoustrojstva.html пісочниця, багато на деякий час цілком і повністю йдуть в роботу, а деякі застосовують як няньку телевізор. Перший метод у будь-якому випадку є кращим. Що ж щодо методу №2, то це повинні бути короткі періоди! Самий підступним, що приваблює своєю простотою є третій спосіб
Яка ж небезпека чекає дитину? Дивлячись скільки років дитині. Пам’ятаєте, у віці від одного до двох років малюка складно зацікавити телепередачами. В основному це малявки у віці від трьох до десяти років. А після десяти вони пересідають на лептоп.
Що тут можна сказати? Вашим завданням, як батька, є знайти компроміс для дитини, коли йому буде разом цікаво спілкуватися з друзями, часом із захопленням дивитися телевізор, наводити разом з вами порядок в будинку тощо. Увага! Не слід допускати, щоб малюк захоплювався винятково одним.
З переглядом телевізора потрібно діяти наступним чином. Напевно, дітям буде цілком вистачатиме близько 30-60 хвилин мультфільмів в день. Краще всього з ранку дати дитинці зарядитися позитивною енергією шляхом перегляду мультфільмів. І не більше. Що такого, якщо хлопчисько буде приділяти значно більше уваги мультикам? Постійні скандали перед черговою прогулянкою, промови з телевізором, вигадані друзі і все інше в тому ж дусі. Можна резюмувати, що ні до чого нормальному це в кінцевому рахунку не приведе.
До всього іншого значне значення має те, що ваш малюк дивиться. Для однорічної карапуза найкраще знайти серію мультиків, наприклад «Лунтик». Не порахуйте за привелею, але, дійсно, цей проект йде на ура. А ось карапузам старшого віку рекомендуються старі добрі радянські мультфільми. При цьому не вмикайте мультиків, де присутні динамічні сцени і насильство. Ідеалом цього неподобства можна назвати японські мультики. Безсумнівно, оповідати про продукцію японських анімаційних студій погано б не хотілося, але за ідеєю, це мультфільми, які розуміють тільки японські діти. Однак ніяк не жителі України.