Види підвісних стель

Акустичні підвісні стелі забезпечують більш якісну звукоізоляцію, вологостійкі — гарні для приміщень з підвищеною вологістю, а гігієнічні — необхідні таким приміщень, де такі поняття як чистота і гігієна відіграють важливу роль. Також бувають і ударостійкі підвісні стелі.
Підвісні стелі типу своїй конструкції бувають модульними (розбірними) і суцільними. Розбірні стелі зручні тим, що кожен окремий його елемент завжди можна замінити новим. Основною перевагою суцільних підвісних стель є те, що при бажанні можна сховати всі недоліки стелі і оформити його зовнішній вигляд у своєму стилі.
У наш час існують і клейові стелі, які являють собою квадратні плити або прямокутні панелі, ці елементи і клеяться безпосередньо до стелі. Вони виробляються з полістиролу.
За формою підвісні стелі діляться на плиткові, рейкові, касетні, ґратчасті і сотові.
Стелі підвісні розрізняються також і використовуваними при їх виробництві матеріалами. Вони виготовляються з гіпсокартону, мінерального волокна, армованого гіпсу, металу, дерева, ДВП і пластику.
Як правило, підвісні стелі представлені на ринку в світлих тонах. Поверхня їх може бути гладкою, так і шорсткою. Поклавшись на свій смак, ви зможете підібрати для себе найбільш підходящий варіант.