Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

У компанії Chevrolet два нових купе.

У компанії Chevrolet з’явилися два нових бюджетних спортивних купе для молоді під назвою Сhevrolet Code 130R і Сhevrolet Tru 140S.
Сhevrolet Code 130R і Tru 140S ці авто орієнтовані на молодих американців до 30 років і побудовані за їх побажаннями. Думки молодих людей і бажання, автовиробник новинок Сhevrolet збирав по всьому США протягом минулого 2011 року.
У Сhevrolet Code 130R і Tru 140S виражені загальні бачення молодих американців про сучасне спортивне купе. GM сподівається, що змінити ставлення до виробника можна — не тільки з розробки автомобілів, які будуть спрямовані на молодих покупців, але і шляхом залучення самих клієнтів в процес розробки.
Новинки від GM мають 1,4-літровий бензиновий турбомотор потужністю Ecotec близько 150 кінських сил, чотири посадкових місця, мультимедійну систему Chevrolet MyLink з можливістю підключення мобільного телефону і WiFi, проекційний екран, покраска автомобиля металликом, а це вам вже не chevrolet aveo. Головне, що вартість авто не повинна перевищувати $20 тисяч доларів за бажанням молодих людей які брали участь у проектуванні авто. Про дату виробництва цих прототипів поки ні чого не йдеться.