Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Службовий роман — як воно?

Якщо повернуться на кілька десятків років тому поняття «службовий роман», завдяки одному популярному кіно, знак романтики і загадки. І хоча події у життєвих реаліях часто закінчуються досить гірко, відповідь «зустрілися на роботі » вважається найчастіше зустрічається у молодят.
По правді кажучи, дуже легко пояснити цей факт — працевлаштовані люди і вже тим більше люди зайняті кар’єрою, майже весь свій вільний час займаються справами компанії, оточені колегами. Причому з останніми зв’язку не обмежуються діалогами про справи компанії або командним прийомом їжі в перервах у їдальні, розташованої неподалік від роботи. Колеги за допомогою теперішніх електронних пристроїв мають право спілкуватися по службові мережі, обмінюватися поглядами один з одним на корпоративах і в разі обопільності, кидатися у вир закоханості.
Роман на службі стане загальним потягом в любовному трикутнику, де провідний «сводчік» є — служба. Якраз тут і часто відображаються погані відносини між працівниками або удачі в любові. Хочеться висловити по такому приводу свої поради.
— Перебуваючи в офісі підприємства треба переважати над емоціями. Взявшись за роботу в офісі, спробуйте встановити певні межі між вашими професійним обов’язком і своїм станом. Відповідно, вияв почуттів при співробітниках, любовні листування у внутрішньому чату офісу та інші демонстрації загальних відносин не повинні вилазити назовні.
— Відмінний спосіб поведінки з колективом — зберігати індиферентні і рівні стосунки. Жага двох відсторонитися від усього світу природно і зрозуміло, однак це порушує корпоративну етику і провокує лише неприязне ставлення оточуючих.
— Ні в якому разі на робочому місці не потрібно з’ясовувати стосунки. Якщо між закоханими виникла широкомасштабна сварка, її необхідно вирішувати за межами роботи. Якщо непорозуміння ніяк не вдається уникнути, візьміть краще нетривалу відпустку чи відгул.
— Якщо закоханість на службі закінчилася, то забудьте про свої принципи і збережіть з екс-коханим дружні відносини. У тому випадку, коли це для вас неприйнятно і кожен день на роботі — душевна мука, один вихід — кинути своє старе місце улюбленої роботи.
— Часто так буває, що є велике бажання закоханих виглядати гідним в очах свого обранця чи обраниці впливає на активізацію численних якостей, які будуть дуже цінні для даної професії. Приміром, поліпшуються пунктуальність і велика самовіддача. Люди, захоплені своїм напарником, квапляться на роботу, як на побачення, і не поспішають йти з роботи до себе додому, щоб довше не розлучатися як би готуючи все для свадьбы яка можлива в майбутньому. Крім того, завдяки службовому роману поліпшується зовнішній вигляд співробітників.