Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Поради тим, хто орендує квартиру.

Є багато зараз хороших квартир, доступних для оренди. Однак, ви повинні завжди виконувати ретельний огляд квартири якщо ви плануєте орендувати її.
Якщо ви знаходитесь в пошуках оренди квартири подобово, то ви, ймовірно, знайдете все ж квартиру, що буде потрібною для вас. Проте, до прийняття вами остаточного рішення відносно певної квартири, настійно рекомендується, щоб ви самперед квартирі перевірити деякі речі. Це допоможе зменшити потенційні проблеми, які можуть виникнути від здачі в оренду квартири. В цілому ваше початкова увага повинна сконцентруватися на чистоті будівлі. Подивіться на коридори, фойє, сходи, ліфт та ін. Виглядають як, чи вони чисті й доглянуті? Чиста квартира, будинок є хорошим знаком власника або керуючої компанії, які дійсно піклуються про своїх орендарів. Квартири як правило, в хорошому стані і мають гарне технічне обслуговування співробітників, які завжди доступні на сайті де до вашої уваги оренда на високому рівні.
Якщо ви вирішите все ж орендувати апартаменти, переконайтеся, що ви провели перевірку і меблів — все ціле. Перевірте, що вони чисті, а то при здачі вам доведеться відповідати за неполадки. Огляньте водопровідний кран, душ і туалет, щоб переконатися, що вони працюють добре. Також подивіться до різних приладів, як плита, холодильник і нагрівачі, щоб переконатися, що вони перебувають у повній оперативній готовності і працюють як годиться. Треба перевірити на наявність тріщин уздовж вікон і плінтусів. В той час, як вони не є серйозною проблемою, бажано, щоб вони були опечатані, так як вони є точкою, з якої виходять різні шкідники в квартиру. Крім того, переконайтеся, що всі двері в квартирі закриваються повністю, і в тому, що замки добре працюють, в іншому випадку запитаєте, коли вони будуть відремонтовані або замінені чи будет произведенна замена замков в металлических дверях, перш ніж ви перейдете в квартиру для подальшого проживання.
http://key-lock.ru/