Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Парфуми з феромонами.

Всі ми вже чули про парфуми з феромонами, швидше чули, що вони є, але якщо зізнатися чесно, побоюємося їх пробувати, просто тільки тому, що боїмося обману.
Але якщо подивитися правді в очі, парфуми з феромонами це не міф, а реальність, яке було доведено фахівцями і відомими телепрограмами.
І так, давайте розберемося. Як стверджують медики, наукові діячі, феромони виробляються організмом у кожної людини, але з часом, організм перестає їх виробляти ефективно. Феромони діють на підсвідомість, ми не можемо контролювати свої дії в тих або інших ситуаціях.
За словами сексопатологів: «феромони практично не мають запаху, і вони безпомилково діють на рецептори підсвідомості людини».
Так само можна знайти дані від телекомпанії ВВС, існує 6 генотипів, і природою створено так, що з існуючих шести генотипів особи притягаються протилежні, що отже виходить, що парфуми діють не на всіх, тільки в 70% випадків.
Виходить, що феромони не діють на 100%, як це стверджують деякі виробники, але те, що вони діють, вчені не заперечують.
У багатьох сидить в голові, що феромони це секс, але це не зовсім так. Так, це секс теж, але є маса інших позитивних ефектів, як наприклад додаткова довіра і симпатія, схильність співрозмовника.
Дуже важливо користуватися оригінальними духами і користуватися ними грамотно. Я дуже довго моніторила виробників і торговельних марок парфуми з феромонами, і можу сказати, що ТМ Desire від виробника Canexpol присутній у дуже багатьох країнах, що говорить про її унікальності.
Виробник рекомендує використовувати парфуми в закритому просторі, так як це хімічні речовини, і на вітрі швидко випаровуються.