Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Облицювання будинка сайдингом і його ефект.

Якщо будинок облицювати сайдингом відразу після його зведення, то можна багато років не вдаватися до ремонту фасаду, а лише проводити його чистку. А якщо будинок стоїть вже досить довгий час, але він ще не втратив своєї міцності, а лише трохи пошарпалася його зовнішність, то облицювання такого будинку сайдингом дасть йому друге життя. При цьому друга молодість зможе протриматися дуже довше, ніж перша. Не має особливого значення який матеріал був використаний при будівництві будинку — камінь, цемент, брус, колоди або будь-який інший матеріал. Обшивка вініловим сайдингом підійде для будь-якого випадку. Відмінні особливості монтажу пластикового сайдингу виявляються тільки в установці обрешітки.
За допомогою облицювання пластиковим сайдингом також вирівнюються злегка похилі стіни. Ефекту досягають за допомогою вирівнювання різної товщини елементів решетування під сайдинг. Товщина брусків змінюється, а фіксування елементів сайдинга відбувається на різній відстані від поверхні стіни споруди. Деколи при великих об’ємах аренда строительной техники в спб буває потрібною, щоб хвидше і якісніше виконати поставлену роботу.
Якість ПВХ сайдинга буває дуже важко визначити тим людям, які до моменту покупки не стикалися з такого роду товаром. Виходячи з цього, придбати матеріал хорошої якості можна тільки оцінивши роботу конкретного виробника на будівельному ринку.