Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Грамотний вибір купальника — гарантія відмінної відпустки на морі.

Настає довгоочікувану відпустку і кожна представниця жіночої статі задає собі питання: «чи Є у мене гідний купальний костюм?». До речі, для всякої представниці слабкої статі купальник це величезна проблема.
Відпочиваючи на березі моря наприклад, це нехай буде Судак — нам всім хочеться виглядати схожими на Афродіту, або принаймні хоча б на Памелу Андерсон. І щоб хоч трохи підправити найбільші недоліки своєї статури, а всі плюси у вигідному світлі показати оточуючим, тому підходите з розумом до процесу купівлі купальника.
Неправильно підібраний купальник може навіть красиву фігуру візуально зіпсувати, покалічивши її пропорції. А відповідний вашій фігурі купальник дасть можливість якщо навіть і не повністю виправити, то хоча б майстерно завуалювати дещо які похибки фігури.
Знайти хороший купальник місія досить складна, хоча ви зможете її легко вирішити, послухавши кілька порад професіоналів від ORBK.NET
У перших оцініть свій статуру і з’ясуйте головні достоїнства. Потім, притягнувши всю свою самокритику, оцініть себе і вдумайтеся, що вам бажалося б завуалювати від оточуючих. Зробити Ви зможете це, проводячи експерименти з фасонами, кольором і матеріалами купальників, які часто допомагають завуалювати не зовсім привабливу комплекцію вашої статури.
Намагайтеся підібрати для себе купальник, який буде викликати візуальну ілюзію реальної пропорційності вашої статури.
Якщо ви вибираєте купальний костюм в магазині, то роздягайтеся повністю, щоб оцінити, як ви в ньому будете виглядати в житті.
Ні за яких умов не беріть купальний костюм на розмір менше, тому що тканина, врізаючись у ваше тіло, лише спотворить його, вже краще вибрати купальник трохи-трохи більше.
Палець легко повинен міститися між лямкою вдало обраного купальника і тілом, а бретелька не повинна ні врізатися в тіло, ні спадати з нього.
Якщо груди у вас повні і важкі, підбирайте такий купальник, який повністю зможе закрити їх і пахви, буде мати широкі лямки і ущільнені чашечки. Якщо ж у вас невелика грудь, то купуйте собі костюм для купання, у якого чашечки з поролоновими вкладками, збірками, складками.
Маючи проблему з великим животом ви повинні купувати загальні купальники з верхом більш яскравих забарвлень і які мають максимальну кількість лайкри.
Якщо фігура повна, то її , в принципі, можна візуально полегшити за допомогою вертикальних деталей, смуг, широких лямок і неяскравих забарвлень.
Отже, якщо ви хочете, щоб ваш купальний костюм вас візуально робив стрункішими, він повинен бути спільним і з низьким вирізом; повинен бути пишитий з матової тканини приглушених тонів, яка містить лайкру.