Електропечі для лазні та сауни.

Електропечі для лазні та сауни.

Електропечі для лазні та сауни.Електропіч для лазні або сауни складається з корпусу, електронагрівників, теплового захисту, в ній може бути присутня і кам’янка. Корпус електропечі, як правило, зроблений з листів сталі товщина якої 2-3 мм, між собою листи зварюються або скріплюються болтами. У корпусі присутні щілини для кращої тепловіддачі.

Когда уже закончено строительство бани под ключ пора запускать уже и электропечь для бани, сейчас «AMT-Group» в Москве и Сан-Петербурге строит отличные банни и дома из бруса. Главное, что их строительные бригады делают свою работу быстро и качественно. Вы можете также сами заказать типовой или индивидуальный проект с частичной или полной установкой и отделкой дома, а также можете все купить все у «AMT-Group» необходимое и даже сами собрать жилое строение. Срубы и пиломатериалы производятся из качественного зимнего архангельского и костромского соснового леса и отвечают всем ГОСТам.

Електрична кам’янка — каркас металевий прямокутний, з трьох сторін є вертикальні канали. Як температурного захисту можуть виступати кілька сталевих екранів або ж цегляна кладка. В корпус печі закладаються завчасно добре промиті каміння, їх не дуже щільно викладають на решітці.

Маса та розмір каменів визначається версією каменки, а потужність її вибирається з обліку розмірів парильні. Саме від ваги каменів залежить швидкість нагрівання парильні. Якщо ж обсяг каменів невеликий, то парильня розігріється швидко, але коли каменів велика кількість ви отримаєте пар «пишний і м’який». Електрокаменки існують двох типів: настінні і підлогові.

Для нагріву електропечей на нинішній день використовують трубчасті електронагрівники або стрічки-пластини низькотемпературні (НТЛП).

* лазня з колод — на 1 м3 — 1,4-1,8 кВт.

* лазня зі стінами-панелями — на 1 м3 — 0,6-0,8 кВт.

Електропечі-кам’янки можуть автоматично підтримувати задану температуру. Керувати піччю можливо трьома способами: звичайне — ручне управління з щита керування, дистанційне — з центральної диспетчерської, через комп’ютер і навіть за допомогою телефону, програмне — електропіч програмується на включення і вимикання за графіком.

Правила для забезпечення безпеки в парній.

Електричну піч встановлюють на асбестоцементное покриття.

В цілях запобігання пожежі на прилеглі до печі стіни вішають екрани з негорючих матеріалів.

Щоб виключити наживання обжогов слід приховати всі елементи з металу в дерево або ж розташовувати їх там, куди складно потрапити. Можна зробити навколо печі дерев’яну огорожу.

Пол не повинен ковзати, опори настилу мають близько країв, а поріг встановлюють на рівні дощатого настилу.

Обов’язково стежте за точною роботою вентиляції, щоб уникнути чаду.

Щоб уникнути ураження електрострумом електропроводку слід прокладати в сухих місцях.

Корпус електропечі неодмінно треба заземлити, можна армувати дерев’яними поручнями для запобігання випадкових дотиків. Щит управління не можна розташовувати безпосередньо в парильні, його необхідно розмістити в додаткових приміщеннях.

Увага! Проконсультуйтеся з електриками перед установкою електропечі.