Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Жінки, Чоловіки і футбол.

Жінки ніколи не перестануть скаржитися, що чоловіки безпристрасні. Але якщо ви подивитися на вашого чоловіка або одного який дивиться футбольний матч, то ви можете побачити, що він може бути дуже і дуже емоційним. Його особа може відображатися червоним кольором, його м’язи напружуються, гучні крики. І іноді здається, що він може отримати інфаркт, якщо він не заспокоїться!
Добре якщо і Вам подобається футбол, це здорово. Ви можете спостерігати за грою з ним і насолоджуватися емоціями людини. Однак, якщо вам не подобається футбол, то я раджу хоть раз купити квитки на матч ваше ставлення до футболу має змінитися.
Багато жінки і дівчата скандалять і ображаються на своїх чоловіків за любов до футболу, які дивляться в телевізор пригаючи, а пд їх задом мебель дана, а насправді це просто просто ревнощі, що в житті чоловіка є хтось або щось важливе окрім них самих. Замість сварок я раджу хоч раз з вашим коханим сходити на футбольний матч і відчути всю навколишню енергетику якій живе стадіон, але якщо вам це не сподобається, ви можете трохи хитрувати так, щоб вам не здавалося, що про вас забувають. Наприклад:
— Я буду з тобою дивитися футбол і не буду заважати, якщо ти підеш зі мною в кіно в четвер увечері.
— Якщо ти дивишся вечорами футбол вечорами то це означає я можу в ці дні влаштовувати дівочі-вечори з моїми подругами без жодних претензій з твого боку.
— Ти можеш пити і кричати під час перегляду футбольного матчу, але в суботу у нас романтична вечеря в ресторані, де ми будемо говорити про почуття.
Вам треба шукати вигоди в цьому, розслабляйтеся і вам не буде здаватися,що про вас забувають.