Audi Q7-це вигідно!

Порше Україна офіційний імпортер автомобілів Audi оголосив перед новим роком про дію спеціальної пропозиції на SUV Audi Q7. Завдяки пакетам Lounge і Black Edition, придбання автомобіля Audi Q7 з потужними, ефективними двигунами TFSI і TDI стало ще привабливішим.
Цей спортивний, комфортний і потужний автомобіль вже завоював серця цінителів комфорту і якості. SUV від Audi для тих, хто бажае просторе та універсальне авто з високим позашляховим потенціалом, значною корисним навантаженням і великий дозволеною масою причепа на буксирі. Вже дивлячись на дизайні авто можна зрозуміти її характер: вигнута лінія даху, низька лінія вікон та енергійні бічних панелей вигини роблять Audi Q7 схожим на купе.
Вигода на автомобілі Audi Q7 з найпопулярнішими двигунами 3.0 TDI, 4.2 TDI і 3.0 TFSI складає:
— З пакетом опцій Lounge — до 60%;
— З пакетом опцій Black Edition — до 60%;
Пакет Lounge включає в себе наступні опції: підігрів передніх і задніх сидінь, електроприводна кришка багажника, зовнішні дзеркала з приводом складання, автоматично затемняється внутрішнє дзеркало заднього виду, пристрій ультразвукової парковки Plus (парк-пілот) спереду і ззаду, фари Xenon plus, а також електроустановка передніх сидінь. Також можливо буде установлений радар-детектор только устанавливает сигналы милицейских устройств по бажаню кліента.
У пакет Black Edition включені: пакет S line зовнішньої обробки, алюмінієві диски Audi exclusive 9Jx20, дизайн п’ять спиць з титановою обробкою, затемнені вікна, а також пакет Audi exclusive-чорна зовнішня обробка.
Автомобілі є в наявності в Україну, а також можливі для замовлення.