Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Закордонна нерухомість: подібності та відмінності між Лондоном і Москвою. Частина 2.

Тим часом основна відмінність між містами Москва та Лондон у сфері нерухомості — це ринок пропозиції, і якщо у нас найбільш затребуваними є квартири, то в столиці Великобританії — окремі будинки. Саме в даному сегменті найбільш високий відсоток зростання цін. Також у столиці Англії користуються попитом квартири з садами або балконами, твінхауси, дуплекси і таунхауси. Подібна галузь ринку нерухомості в Москві поки не освоєна. А тут можна переглянути фото дизайна дачных участков для забудовників.
В даний час британська столиця ділиться на 28 адміністративних районів, де проживають 7 млн. чоловік. Серед найбільш престижних районів можна назвати Notting Hill, Westminster, South Kensington, Mayfair, Knightsbridge, Chelsea, Belgravia. Великий попит на нерухомість і в північних районах Лондона: Hempstead, Higt Gate, Primrose Hill і St. Jon s Wood. Hempstead цікавить бажаючих придбати житло можливістю проживання в окремому будинку в самому центрі Лондона.
Попитом користуються крім того райони уздовж річки Темза — Fulham, Hammersmith і трохи далі — Cheswick, Richmond, Wimbledon. У східній області столиці Англії розташовуються райони Greenwich, Canary Worth і Stratford, в яких активно ведуть будівництво сучасного житла високої якості. У цій частині Лондона в 2012 році будуть побудовані об’єкти Олімпійського селища.
Елітний район Лондона Surrey можна назвати аналогом московської Рубльовки. Тут проживають дуже багаті і знамениті люди.