Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Закордонна нерухомість: подібності та відмінності між Лондоном і Москвою. Частина 1.

Економічний спад змусив російську еліту переглянути свої погляди щодо інвестиційної привабливості міст Європи. Приміром, у дві тисячі десятому-одинадцятому році виріс попит на нерухомість в Лондоні.
При присутності великої кількості подібностей між ринками нерухомості Москви і Лондона є й істотні відмінності. Так само, як в співвідношенні Москва — периферія, ціни на житло в Лондоні в порівнянні з іншими регіонами Англії вище в три-чотири рази. Йдуть в ногу один з одним столиці і по вартості 1 кв. м елітного житла: квартира в Москві — 26 тис. дол, в Лондоні — 28 тис. дол.
У Лондоні спостерігається велика концентрація забудови і постійний високий попит на нерухомість в нових будинках, тому ціна одного квадратного метра в них не падає нижче 18 000-20 000 доларів. Що стосується столиці Росії, то тут один квадратний метр елітного житла в новобудові коштує 12 000-14 000 доларів.
Попит на нерухомість у Великобританії в основному обумовлений можливістю отримання іпотеки для нерезидентів за досить низькою ставкою — близько 4%. У Російській Федерації таких ставок немає. Крім цього, в Англії існує пільгове оподаткування.
Сохранить