Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як зміцнити імунітет взимку.

Наше здоров’я являє собою дуже тендітну систему, що знаходиться під впливом багатьох факторів, серед яких значну роль відіграє вплив навколишнього середовища. Причому, вболіваємо ми найчастіше взимку. Низькі температури разом з браком сонячного світла і вологістю повітря становлять основні характеристики зимового періоду.
Поєднуючись один з одним, вищеперелічені чинники ведуть до хвороб дихальної системи і всього організму, які викликані різними вірусами і деякими бактеріями. Безтурботне відношення до даного питання може закінчитися набагато більш серйозними ускладненнями. Проникнення ж бактерій і вірусів в кров веде до ймовірності ураження серцево-судинної системи. Якщо з нею викають проблеми то підноситься артеріальний тиск, я для того щоб його заміряти використовують пульсоксиметр http://www.pulsoxymetry.ru/ до того ж можна заміряти пульс та багато ще чого.
У зимовий період людському організму дуже мало сонячного світла, через, що він не може виробити достатню кількість гормонів, що підтримують імунну систему. Як досягти зміцнення імунної системи, щоб протистояти сезонним захворюванням?
У першу чергу необхідно подумати про здоровий і повноцінному харчуванні для себе та членів своєї сім’ї. Білки, жири, вуглеводи, а також вітаміни і мінерали повинні в необхідній кількості присутніми у вашому щоденному раціоні. Включіть у свій раціон більше різних натуральних продуктів. Якщо ви не впевнені, що отримуєте достатню кількість вітамінів з їжею, має сенс використовувати біологічно активні добавки. У кожній аптеці можна купити вітамінні й мінеральні комплекси з різним поєднанням елементів. Виберіть те, що підходить вам. Для нашого організму отримання потрібної кількості вітамінів є дуже важливим. Тому, що вони є учасниками біохімічних процесів в клітинах організму. Вживання чаю і відвару з лікарських трав служить прекрасною альтернативою звичайному чаю або кави. Комбінацією різних трав можна отримати дивовижний смак. Дуже добре для чаю підходять чебрець, липа, шавлія, звіробій, плоди шипшини і чорної горобини. Крім вишуканого смаку ці трави подарують вашому організму необхідні вітаміни і мінерали.
По-друге, вам потрібно підтримувати вдома і на роботі чистоту і гігієну. Адже в приміщеннях скупчується велика кількість вірусів і мікробів. Особливо зростає їх кількість в період епідемій і в присутності хворих людей. Необхідно частіше проводити прибирання в приміщеннях, а також відкривати вікна. Використання марлевої пов’язки також допоможе вам вберегтися від хвороб. Вона служить надійною перешкодою на шляху мікробних агентів.
Третє, що необхідно зробити для захисту від хвороб — це підтримувати свою фізичну активність. Якщо дозволяє час, почніть відвідувати фітнес-клуб. Якщо такої можливості немає, можна займатися вдома, побільше рухатися і гуляти на свіжому повітрі. Ви не тільки зміцните своє здоров’я, але й будете виглядати значно краще.
По-четверте, слід відзначити такий засіб профілактики сезонних захворювань, як щеплення. Застосування щеплень дає можливість тренувати імунітет і призводить до утворення антитіл, які борються з вірусами грипу та інших хвороб. Завдяки щепленню здійснюється м’яке тренування імунітету для боротьби з вірусами.
Якщо хвороба вас все ж вразила, не слід переходжувати її на ногах. Це дуже ризиковано для вас та оточуючих. Для більш швидкого і абсолютного одужання потрібно неодмінно звернутися до лікаря і слідувати всім його рекомендаціям.