Як вірно вибрати зубну пасту!

Нерідко, вибираючи в супермаркетах або аптеках зубну пасту, ми вибираємо неабияк розрекламований продукт. З вивісок зовнішньої реклами, з блакитних екранів телевізорів нам вселяють, що рекламований продукт краще, ніж всі інші, а як справа йде насправді? Чи не заважає дізнатися детальніше, яким чином вірно вибирати зубну пасту, яка підійде конкретно вам. Звичайно зубна паста не виправить якщо у вас не правильний прикус, в таких випадках краще накласти брекеты www.oxford-med.com.ua які дають можливість зуби зробити рівними.
Зубні пасти поділяються на гігієнічні та лікувально-профілактичні. Гігієнічні пасти повинні не тільки очищати зуби, але і освіжати порожнину рота, надаючи приємний запах. Подібні пасти радять вибирати тим людям, у яких здорові зуби і які регулярно заглядають у кабінет стоматолога.
Другі (їх, треба сказати, більший, ніж перших) повинні добре зуби очищати, але і пригнічувати захопливу пародонтит чи карієс мікрофлору, ще й відновлювати зубну емаль, позбавляти від запальних процесів, вибілювати емаль зубів.
Протикарієсні пасти можуть включати кальцій і фтор. До цієї групи належать і пасти, що володіють також відбілюючим і протизапальною дією.
Кальцій і фториди надають пастам протикаріозний ефект. Такі елементи вплинуть за умови, що пастою чистити зуби користувач буде довго — як мінімум п’ять хвилин. Протизапальну дію пасти сприяють у випадках, якщо в складі містяться трави ромашки, м’яти, шавлії і т. д. Бікарбонат натрію, а в народі просто сода, є елементом відбілюючих паст. Для того, щоб не допустити пошкодження зубної емалі, необхідно їх використовувати 2 рази на тиждень (не більше).
Звичайно, є в зубних пастах та інші складові, що не так значимі. Візьмемо, приміром, детергенти — речовини які дозволяють пастам пінитися. За допомогою абразивних речовин (мова йде про гідроокису алюмінію, бікорбонате кремнію, діоксид, меле) з зубів віддаляється наліт і мікробні бляшки. Стабілізатори теж відіграють свою роль, які в ротовій порожнині відновлюють кислотно-лужний баланс. Споживчі властивості зростають завдяки згущувачу, отдушки, барвників та іншим компонентам.
Якщо ж ви вибираєте зубну пасту разом зі своїм стоматологом — це було б ідеально. Врахуйте один момент: перевага все ж за фірмовими пастами, ніж за дешевим товаром і потрібно чергувати різні пасти — в ранкові години використовувати противокарієсну пасту, ввечері — протизапальну. Важлива і вірна техніка чистки. Дантисти стверджують, що зуби потрібно чистити двічі на день по три хвилини (є випадки, що пацієнтам скорочують чистку до 1 разу) і не забувайте про певну техніку. Дотримання даних умов гарантують вам блискучий результат, про який згадують виробники ..