Як відзначають Новий рік у різних країнах?

Всі країни по-своєму ставляться до такого свята як Новий рік, тому і відзначають його відповідним чином. У старожитні часи і дати його настання були різні. В Англії, наприклад, відзначали першого березня, Русь святкувала в перший день приходу осені … Святкова ніч стартує з келиха шампанського і, звичайно, з обміну подарунками. Стародавні римляни першими почали обдаровувати одне одного, але подарунки всі були однакові — гілка лавра. І англійці не стояли осторонь, вони подарували світу листівки з новорічними привітаннями.
Вічнозелена красуня ялинка — один з головних символів. Прикраса ялинки зараз — лише приємна процедура, а раніше це був ритуал задобрювання добрих духів, які жили в ній. Предки також думали, що на їх фінансове становище в наступному році впливає те, скільки страв буде на столі.
Для нас святкування Нового року дуже важливо, порівняно з іншими святами, але не всі народи також мислять. Припустимо, у Німеччині святкування Різдва куди важливіше. Але зате у вікові норми вони внесли процедуру прикраси новорічної ялинки. Їм же належить винахід — штучна ялинка. Декорують вони і стіл (свічками і ялиновими гілками) і обов’язково покривають стіл скатертиною білого кольору — це ще одна їхня традиція. В таке свято головне подарувати щось особливе в наш час це може бути і деревянные игрушки интернет магазин відвідавши цей — ви точно знайдете щось незвичне.
Що відносно жителів Австрії, то їм і в голову не прийде відзначати це новорічне свято без ворожіння. Вони вважають, що святковий стіл не обов’язково повинен бути багатим, але глінтвейну має бути вдосталь. У Новий рік, як і на Різдво, чехи накривають стіл м’ясними стравами і дуже рідко «розбавляють» їх вегетаріанськими продуктами, у них так не прийнято. На гаряче на столі можна побачити запеченого коропа, а на солодке печуть торт, шампанське — за замовчуванням. Болгари зустрічають Новий рік трихвилинною темрявою. Цей час дається для того, щоб закохані могли поцілувати один одного і щоб про це знали тільки вони, а темрява навряд чи комусь розповість. Румуни — любителі пекти пироги з сюрпризом: в хід йде все — кільця, монети і так далі. Попався перець — чекай невдачі, відкусили пиріг з монетою або колечком — будеш щасливий.
У французів прийнято хвалитися своїми кулінарними здібностями, вони то вже намагаються на славу. Швейцарці довго не роздумували, а зібрали всі «вершки» звичаїв з сусідніх країн. Неможливий в Швейцарії Новий рік без грушевих пряників. А ось в Голландії не уявляють собі Новий рік без пончиків.
Багато країн в Новий рік готують до столу індичку, за що вдячні слова варто сказати англійцям. Для американців Новий рік — відмінний час для жартів, байок, карнавалів тощо.