Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як вибрати заміський будинок.

Заміські будинки стають все популярнішими у багатьох верств населення. На ринку нерухомості з’являються все нові пропозиції: житло в дуплексу, таунхаусах. Купівля власного будинку — це дуже серйозний крок, який вимагає обліку безлічі деталей.
Перш за все, визначитеся, чи плануєте ви постійно жити у своєму заміському будинку. Це рішення допоможе вам визначитися з вимогами до заміського житла. Також варто пам’ятати, що за статистикою близько 50% покупців заміського житла протягом року перебираються в нього назовсім. Тому в будь-якому разі краще, якщо в будинку будуть всі умови для комфортної постійного життя. Адже можливість переїзду не можна виключити. А знайти відповідне житло можна тут — Дома, коттеджи и дачи — г. Оренбург і досить за хорошою ціною.
Один з основних критеріїв вибору якісного заміського житла — його розташування. Тривалі приватні поїздки на автомобілі досить складно, особливо для дітей, тому краще, якщо ваш будинок будуть в пару годинах їзди від міста.
Вибираючи заміське житло, підшукуйте будинок у місці з гарним екологічним станом. Ваш будинок за містом повинен бути подалі від великих виробництв. Будинки, розташовані в мальовничих і екологічно чистих районах — вірний вибір. Екологічна забрудненість регіону, де розташований ваш заміський будинок, погано позначиться на здоров’ї вже протягом декількох років.
Багато що залежить і від будматеріалів, з яких побудований заміський будинок. Якщо житло побудоване з використанням сучасних будматеріалів хорошої якості, такий будинок прослужить вам дуже довго. Дізнайтеся, який віконний профіль мається на заміському житлі і коли він встановлений. Житло з уже встановленими якісними вікнами — суттєва економія.
У якісному заміському будинку повинні бути всі умови для підведення комунікацій, облаштування системи опалення та водопостачання. Професіонали рекомендують вибирати будинок з підведеною газовою магістраллю, адже газ на сьогоднішній день найдешевший вид палива.
Важливий крок перед покупкою заміського житла — перевірка всіх потрібних документів. Покупець повинен показати всі документи, що підтверджують параметри заміського будинку і всіх його будівель. На жаль, несумлінні продавці нерухомості зараз не рідкість. І остання рекомендація: вибирайте заміське житло не тільки розумом, але й серцем, адже вам у ньому жити.