Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як уникнути помилок при будівництві будинку з піноблоків?

Готовність збудувати будинок є майже у всіх. Але далеко не всі здатні втілити зазначену ідею в життя. Які перепони виникають на цьому шляху? Припустимо, що для цього замало фінансових коштів, лякає тривалість будівництва, малий досвід …. каркаса будинку?
На теперішній день є велика кількість сучасних, технологічних будівельних матеріалів. Блоки з пінобетону в їх складі. Піноблоки формують, додаючи в суміш пінисту складову. Існування легковагих бульбашок утворює структуру, саме тому питома вага такого будматеріалу значно знижується, а міцність залишається.

У лінії загальнопоширених матеріалів для будівництва він виділяється по міцності, технологічності і з такого матеріалу користуеться попитом продажа квартир.
Але в осносному належної популярності піноблок серед населеня не отримав. Що є тому причиною? Найчастіше це пов’язано з тим, що порушується процес будівництва, тому що блоки зроблені з грубими відступами за формою.
Обробка, достовірність обсягів пінобетонного блоку надзвичайно важливі. Це потрібно пам’ятати, вибираючи матеріал. Гладка, рівна гладь граней — обов’язкова умова, геометричні розміри повинні відповідати заданим з допуском більше ніж на 1мм. Якщо обраний товар відповідає цим вимогам, можете перевіряти всі інші дані.
Навіщо зовнішній огляд — це так значимо? Для виконання призначених якостей блоків не повинна бути порушена технологія робочого процесу — укладати піноблоки лише на спеціальний клей.
Підберіть клей, доречний для кладки блоків або плитки. Використовуючи вказівку з використання, сухий клей в потрібній кількості додають у воду (не навпаки). Далі потрібно якісно перемішати (можна використовувати міксер) і можна приступати до роботи.
Шов повинен бути дуже тонким: краще всього 2-3 міліметри, не більше 5 мм. У процесі кладки потрібен постійний огляд рівнем і схилом, що вимагає певної навички. Якщо у своїх навичках ви не впевнені, краще пошукати професіоналів — знавців своєї справи.
Дотрималися потрібних умов? Не сумнівайтеся — ваш будинок тепер стане:
— Дуже надійним (не знищиться, не руйнується, не згорає …);
— Утримує тепло (через альвеол повітря в товщі пакетів, він погано віддає тепло, відсутність же швів піщаного розчину видалить «містки холоду » з кладки);
— Комфортна (обстановка «будинку з дерева», де не замерзнеш в лютий мороз, а в спекотний день отримаєш свіжість);
— Естетичним (тому, що даний матеріал украй простий в обробці і легко обробляється);
— Звукоізольованим і пр.