Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

В’язане плаття — мода зими 2012.

З настанням зими, холодів нам хочеться одягти, що небудь тепле, щоб ми не мерзли, щоб і нам було тепло і затишно. Але при цьому нам не потрібно забувати, що в той же час потрібно залишатися красивою та привабливою незалежно від того яка погода за вікном. Отже, потрібно, щоб одяг був і комфортний, і теплий, і щоб виглядав чудово. Мабуть, найважливіша частина нашого гардероба, це тепле в’язане плаття.
Сукня може бути трикотажною, а може бути просто в’язане вовняне плаття. У цій сукні тепло, зручно, і виглядає шикарно. Якщо ви хочете, щоб річ була тепла, то звертайте увагу на склад ткании. Там де в складі зазначена шерсть, або 15 — 20 відсотків махер, то це плаття служити вам буде довше завдяки тому, що вовна має властивість відновлюватися після прання, навіть якщо плаття було небагато розтягнуто.
В’язані сукні бувають різного забарвлення і моделі, є такі незвичайні деталі як хомут, ажурна або мереживна вставочка і багато інше, незважаючи на те, що ці деталі подобаються не всім, виключати їх все ж таки не варто, адже виглядають вони набагато краще, ніж просте плаття. Є так само в’язані сукні з короткими рукавами, нехай це не завжди практично, але завжди можна одягнути мітенки відповідного кольору і виглядати прекрасно. Так само можна додавати різні деталі, такі як пояс, балеро. Залежно від того хочете ви, щоб плаття виглядало як туніка або просто сукня можна одягати щільні колготки з чобітками або лосини.
Підбираючи різні аксесуари можна виглядати зовсім по різному. Відповідно, в’язане плаття можна носити з різними речами, такими як колготки, лосини або як зараз модно і актуально вузькими джинсами або брюками, і з ними ж можна поєднувати подовжені або прості туніки. Перевага в’язаного плаття в тому, що це вже завершений образ і вам вже не потрібно думати який низ або верх потрібно підібрати до нього, в ньому тепло і зручно.