Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Відпочинок в Австралії.

Про Австралії можна читати до нескінченності. Будь-хто може отримати задоволення від історій про тварин Австралії: кенгуру, коала, акул та ін Але найкращий спосіб повірити всім цим вигадкам і чудесам — поїхати самому в південну півкулю, на далекий край світу, щоб все побачити своїми очима.
В Австралії все навпаки: у нас зима — у них літо; у нас день — у них ніч, і в нас сонце рухається по південній стороні зліва направо — у них навпаки, по північній стороні справа — наліво. Жарко на північних широтах в тропіках, а сніг може випасти тільки на півдні — ближче до Антарктиди.
В Австралії чимало місць, куди можна їхати на відпочинок в будь-який час року. Одним з них є Сідней — місто на березі Сіднейського затоки, берегова лінія якого в межах міста становить 329 кілометрів, а значить води там багато. Тут завжди сонячно, тепло — в році 340 днів без дощів. У місті багато визначних пам’яток справжні достопримечательности: знамениті Оперний Дім, міст Харбор-Брідж, який в народі називають вішалкою.
Також туристи люблять відпочивати на Великому бар’єрному рифі, де теж круглий рік стоїть тепла, сонячна погода. Тут прекрасні умови для заняття дайвінгом. Проте в літні місяці, з жовтня по травень, там небезпечно купатися через отруйних медуз поблизу берега. Втім, де водяться медузи, на пляжах встановлені попереджувальні знаки.
Північ Австралії — наприклад, парк Какаду в місті Дарвін — можна відвідати з травня по вересень. Влітку, в грудні-лютому там настає період тропічних злив. Дороги стають непрохідними, і туристів там мало. У Червоний Центр і Айерс-Рок краще їхати в зимові місяці — з березня по серпень. Там влітку труднопереносима спека до 40 градусів у тіні.
Пляжний відпочинок в Австралії — хороший в штаті Квінсленд на найкращих у світі пляжах. Вони простягнулися вздовж східного узбережжя від жовтих вогнів Золотого Берега на півночі до диких скель і диких джунглів на півдні, з включенням і Великого Бар’єрного Рифа. Узбережжя Квінсленда можна розділити на дві частини: райські кущі для дайвінгу (там де є Риф) і райські кущі для серфінгу (там, де Рифа немає).
У цих місцях — крута океанська хвиля, свіжий постійний вітер, нескінченні кілометри шовковистого пісочку, 300 днів світить ласкаве сонце. Температура ніколи не буває менше 20 градусів за Цельсієм. Це справжній райський куточок, навіть місто тут називається — серфовий Рай. Прекрасне місце з хмарочосами, готелями і красивими віллами в лабіринті каналів.