Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Види опалення заміських будинків.

Як опалювати власний заміський будинок — важливе питання для багатьох власників нерухомість поза містом. Як правило, заміські будинки будуються не тільки для теплої пори року, тому питання опалення постає перед кожним власником. Чимала кількість людей бажає жити за містом круглий рік. У фірмах, що виготовляють системи опалення, представлені кілька видів систем опалення для заміського будинку. Остаточний вибір рекомендується робити за допомогою професіоналів.
Найпростіший і багатовіковий спосіб отопление коттеджа http://www.aqualux-m.ru/ — установка каміна або печі. Плюси цього способу в екологічності та низькій вартості палива. Але у камінів і печей існують вагомі недоліки. Цей вид опалення досить небезпечний і потребує постійної уваги власника. Також не варто розраховувати на те, що таким способом ви обігріє все житло. Цей спосіб підійде людям, які володіють невеликих заміським будинком, який рідко відвідують взимку.
Електричні конвектори та масляні радіатори підходять як допоміжне опалення. З їх допомогою не можна обігріти цілий будинок, однак вони допоможуть підвищити температуру в приміщенні на декілька градусів. Попитом користуються і модні інфрачервоні обігрівачі. Крім обігріву, вони мають легкий дезинфікуючим ефект.
Котли, що нагрівають воду для її подальшої циркуляції по трубах, один з кращих типів опалення для заміського будинку. Ця система опалення здатна ефективно обігрівати навіть великі будинки. Після установки котла ви отримуєте не лише тепло в будинку, а й цілодобову гарячу воду. Ця система опалення може працювати за допомогою декількох видів енергії. Газовий котел є найбільш вигідним вкладенням коштів, оскільки газ на даний момент відрізняється низькою вартістю. Котли, яким необхідний вугілля або інше тверде паливо, також мають низьку ціну. Але вам буде необхідно систематично заправляти його паливом.
Але варіант газового котла не є універсальним, адже в багатьох будинках за містом просто немає газу. Як альтернатива газовим котлам, існує котли, що працюють на електроенергії. Купивши такий котел, вам не доведеться витрачати кошти на димар, як у випадку з каміном або твердопаливним котлом Єдиний але важливий мінус цього типу опалення — великі витрати на оплату електроенергії. На Заході електричні котли — визнаний лідер в опаленні заміських будинків.
Теплові насоси, сучасний тип систем опалення, вважаються найбільш перспективними. Ці пристрої використовують тепло у верхніх шарах грунту, що значно економить витрати на опалювання. Однак при їх конструюванні застосовуються дорогі технології, тому поки теплові насоси може дозволити собі не кожен.