Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вибір чотирилапого друга на все життя, або Моя найкраща собака!

Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б немогла сказати, що вона ненавидить тварин і в першу чергу, собак. Однак майже ні хто не має чіткого уявлення про те, які породи собак відрізняються найбільшою цінністю, а все тому, що немає повних знань в даній області. Є величезна кількість відомих порід, будь то пекінес, пудель або вівчарка, але це тільки мала частка того, що можна дізнатися про собак, наприклад, що ми відаємо про такі породи як норвезький елкхаунд, Кангал або дірхаунд.
Познайомившись з усім розмаїттям, пропонованих сучасними собаківниками, порід, і вибрати одного, кращого, прекрасного і самого вірного, зовсім не просто, наскільки б елементарним, це не здавалося спочатку, тому найкращим порадником тут може стати досвідчений собаківник, на думку якого можна покластися, так ж при відборі вихованця принципово важливі Ваші особисті відчуття. Знайти наприклад потрібне щення можна там де здійснюється продажа собак. На що ж у підсумку треба орієнтуватися, купуючи собаку:
• На житло, в якому надалі з Вами стане проживати Ваш вихованець.
• На те, зразок якої породи ближче особисто Вам.
• На оцінку всіх членів Вашої сім’ї відносно вибору собаки.
• На величину передбачуваного вихованця, тобто, якими вона повинні бути в ідеалі.
• На те, якою довжини має бути шерсть у собаки.
• На те, чи стане Ваш вихованець псом або сукою.
• На те, якого віку повинен бути придбаний Вами вихованець.
Це ще далеко не всі тонкощі, які можуть вплинути на те, якому саме вихованцеві Ви віддасте перевагу, тому не потрібно приймати поспішних рішень у такому важливому питанні, краще ще трохи подумати і лише будучи впевненим остаточно у своєму виборі, приймати рішення. До цього у Вас знайдеться заняття, наприклад, це може бути відвідування спеціальних курсів чи огляд місцевих розплідників, в яких можливо знайти того, хто Вам доведеться до душі і наостанок, Вам не буде зайвою консультація фахівця, коий цікавиться конкретно розведенням потрібної Вам породи. Тут не мають значення ні які модні тенденції чи поради знайомих, так як Ви в даний момент вирішуєте не те, яку обновку купити до наступного сезону, а те, яким буде Ваш друг на все його життя, тут рекомендації недоречні, діяти треба тільки за велінням серця .
Прислухаючись до вище сказаних рекомендацій, Ви зможете зробити правильний вибір, про який в майбутньому Вам не доведеться шкодувати, адже Ви ніколи не будете самотні завдяки вірному чотирилапому другові.