Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Великі гарні груди – впевнена в собі жінка!

Красиві і пружні груди викликають великий інтерес у чоловічої половини. Але крім цього виконують ще головну функцію – годування потомства. Після пологів груди стають більшими. Але якщо ви не збираєтеся ставати мамою, а пишні груди мати все-таки хочеться, то кілька практичних порад допоможуть вам добитися бажаного результату.
Тримайте себе в тонусі ! Хоча тут підійде більше слово груди. Щоденний контрастний душ поліпшить кровообіг, відновлює водний баланс. Тим самим ви досягнете пружності і еластичності грудей. Обов’язково, це робіть перед сном. Ще до вас на допомогу прийдуть кубики льоду. Їх функція така ж, як і у контрастного душу. Але найкраще, щоб лід містив не тільки воду, але і сік огірка, петрушки. Огірком ви можете скористатися, як окремим складовим. Просто наріжте кружечками.
Використання кремів для збільшення грудей теж допоможуть. Вони діляться на гормональні і не гормональні. Перший вид ефективно допоможе зі збільшенням об’єму грудей, але такий крем слід застосовувати під наглядом лікаря. Другий вид теж допоможить ненабагато збільшити груди, але як тільки ви перестанете їм користуватися, то й ефект зникне. Так що пишайтеся своїм розміром грудей і в будь-якому випадку ви кращі.