Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Таїланд країна тисячі храмів та незайманої природи.

Таїланд — країна в якій подорож з’єднує задоволення курорту з древньою культурою. Країна, єдина у світі, найбільш насичена храмами «країна тисячі храмів» неодмінно збагатить Вас духовно, саме тут можна побачити стик культур і традицій. Дивовижна атмосфера стародавніх руїн і пам’ятників минулих Тайських цивілізацій. Незаймана природа істинно прекрасна, абсолютно не зворушена людиною, лише деякі тропічні джунглі переходять у прекрасні парки.
Столиця Таїланду — Бангкок відома своїми чудовими, мальовничими островами і курортом Паттайя, куди з усього світу з’їжджаються туристи. Храм, палац, зоопарк, фартинг, сафарі, плавучий ринок і ще багато інших пам’яток не залишить вас у спокої і з’явиться нове бажання приїхати сюди. Бангкок — столиця Таїланду, найбільший розважальний центр для себе і для дітей. Не залишать вас байдужими сліпучі храми з позолотою Золотого Будди.
Будь-коли в будь-яку пору року Таїланд — екзотична захоплююча країна з мінеральними джерелами ідеальна для сімейного відвідування, яка підкорить Вас своєю дивовижною екзотикою.
Якщо немає можливості поїхати в країну «тисячі храмів» то відвідайте Монастирі та церкви Молдови, що теж цікаво і набагото дешевше, ці екскурсії та подорожі вже багатьом сподобалися сподобаються можливо і тобі. Також варто відвідати Кишинів — столицю Молдови, це дуже красиве місто.