Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Швидкомонтовані будівлі — частина 2.

Сучасні металеві конструкції швидкомонтовані мають надзвичайно широку сферу застосування. Тому конструкція таких будівель надзвичайно широка і різноманітна. Але у всіх будівлях, зведених за цією технологією, можна виділити загальні риси. Головною рисою будь-якого швидкомонтованої будівлі є металевий каркас, що забезпечує будівлі необхідну міцність. Даний каркас створюється з вертикальних стійок, які з’єднуються горизонтальними рейками. Монтаж вертикальних частин може виконуватися як просто на землі, так і з обладнанням фундаментів різний типів. Кількість і розмір цих елементів визначається необхідними характеристиками міцності будови. Такі будівлі можливо перевозити і подоружуючи.

З’єднання окремих частин будівлі здійснюється за допомогою розбірних з’єднань, які дають можливість виробляти збірку і розбирання будівлі без спеціального обладнання. Після того як монтаж і випробування каркасу завершені, можна починати облаштування стін будівлі. Залежно від клімату, в якому буде зведено будівлю, та вимог замовника для створення стін можуть бути використані різні матеріали.
Якщо створюється мобільна споруда, яка має простояти лише кілька днів, то стіни та покрівлю можуть бути створені з поліетилену. Пластикові будматеріали використовуються при будівництві різних тимчасових торгових павільйонів, вуличних сцен та літніх кафе. Цей полімер має ряд позитивних особливостей. Вартість поліетилену невисока, а його естетичні властивості високі. Закінчити таку будову можна менше ніж за годину, після закінчення зведення каркаса. Однак полімерна плівка застосовується лише у тимчасових спорудах, які повинні простояти лише кілька днів.
Для об’єктів, які повинні використовуватися довгий час, замість целофану використовуються інші матеріали. Стіни швидкомонтованих будівель можуть зводитися з дерева, цегли і навіть бетону. Але ці речовини повністю ліквідують переваги такої конструкції. Набагато більш прийнятними будматеріалами швидкомонтованих будівель є панелі. Сендвіч-панелі є багатошарові матеріали, які легко кріпляться на металевий каркас, створюючи стіну або перекриття.
Всеж для багатьох людей на сьогодення подоружувати набагато дешевше за монітором ком’пютора тут вам і карта Турции с городами і цілий світ з відео оглядами, на будь який смак. Головне добре вмвститися і спостерігати за світовими красотами без шкоди для себе і свого гаманця, звичайно все в реалі побачити краще, але не всіч це по карману.