Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Середземноморський круїз — це здорово!

Що представляється можливим побачити цікавого в Європі за тиждень туристичної поїздки? В цілому, нічого путнього і як наслідок, морське турне — ідеальний варіант: не треба носитися з багажем у пошуках готелю. Не потрібно переїжджати в поїздах та автобусах. Не потрібно безперервно розпаковувати валізи. Будь-які турботи залишаються на борту судна. Від мандрівника потрібно одне: визначити маршрут (схід чи захід Середземного моря) і насолоджуватися красою прибережних країн.
Східні берега Середземного моря — єднання древніх цивілізацій Італії, Греції та Туреччини з спокусливими пляжами і пізнавальними екскурсіями. А протилежне схід узбережжі Середземного моря, з найбільш визнаними містами Європи — Барселоною, Мадридом, Римом та іншими, — нагородить рясним історичним минулим і чудовим справжнім днем.
Прикмета культури — Барселона
Інтелігентна давня і нова Барселона поєднує в собі старе і нове іспанське диво, від бароко і рококо до химерних будівель каталонського архітектора Антоніо Гауді і вишуканих робіт Сальвадора Далі. Колишня господиня Олімпійських ігор об’єднує красу і гостинність з ідеальними пляжами і прекрасними магазинами. Треба лише раз побачити La Sagrada Familia або зробити прогулянку в Montjuich Mountain Park, і місто назавжди залишиться в пам’яті. Якщо мандрівник — прихильник кубізму, то йому не пройти повз Музею Пікассо. Навчаючись в Барселоні, майстер залишив в місті безліч своїх полотен, які й стали початком багатої колекції музею.
Оригінальність — Монте-Карло
Це місто — синонім розкоші і елегантності. Гавань, забита самими розкішними приватними судами в світі, магазини відомих брендів, заставлені товарами доверху, машини провідних автовиробників, доставлені з усіх кінців світу, — все це Монте-Карло. Тільки морська подорож дозволить туристам побачити цю пишність, розглянути палац правлячої династії, побачити палацове кладовище з похованням Грейс Келлі і поставити ставку в рулетку в будь-якому казино міста. Просочитися винятковим повітрям багатства, хоч на мить влитися в ошатний натовп, — про що ще мріяти нехитрій людині?
Спонтанність — Дубровник
При словах про загальноєвропейських пам’ятках багато хто забуває про це дивовижне місто, думаючи про Францію, Італію та Іспанію. Але Хорватія невпинно і постійно все твердіше займає гідне місце в круїзних напрямках. Плавання уздовж звивистих берегів Далмації, стародавні храми Дубровника, Мілоське вино з античних підвалів, безліч піщаних пляжів справлять незабутні враження про середземноморський круїз.