Samsung надає 10-річну гарантію на цифрові інверторні компресори і двигуни.

Рекордно великий гарантійний термін свідчить про впевненість Samsung в надійності і довговічності своїх холодильників і пральних машин.
Компанія Samsung Electronics, ринковий і технологічний лідер у сфері споживчої електроніки, надає 10-річну гарантію на цифрові інверторні компресори в своїх холодильниках і цифрові інверторні двигуни в пральних машинах. Настільки тривала гарантія пропонується компанією вперше.
Качество товаров Самсунг можно проверить узнав отзывы владельцев которые действительно в восторге от этой техники.
Побутова техніка Samsung відрізняється стильним дизайном, широким набором корисних функцій, а також дружністю до екології. А 10-річна гарантія свідчить про впевненість компанії в найвищій якості, надійності і довговічності своєї продукції.
Цифровий інверторний компресор в холодильниках Samsung забезпечує високу енергоефективність. За рахунок регулювання рівня охолодження компресор значно знижує енергоспоживання агрегату, працюючи при цьому дуже тихо.
Цифровий інверторний двигун в пральних машинах Samsung знижує енергоспоживання і шум під час роботи. Це досягається завдяки вдосконаленій конструкції і відсутності постійного тертя між внутрішніми деталями (в двигуні не використовуються щітки). В результаті підвищується ККД двигуна і він повільніше зношується.
10-річна гарантія буде надаватися глобально. Будь-які неполадки, що виникли в роботі цифрового інверторного компресора або двигуна під час дії гарантії, будуть безкоштовно усуватися в сервіс-центрах Samsung.