Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Прибирання з дахів снігу.

Прибирання з дахів будинків снігу і чищення покрівлі від намерзання повинні проводитися постійно, так як на дахах від талого снігу збирається вода, яка може просочуватися між покрівельними швами, а також може залишати розмиття на фасаді.
Спроби очищення покрівлі самостійно небезпечні для життя, а також скидання снігу і льоду, повинні проводитися кваліфікованими промисловими альпіністами, що мають необхідне для цього спорядження. Так як виконання цих робіт потребує наявності страховки обов’язково, при цьому необхідне не тільки часткове очищення даху від снігу по всій поверхні, але і очищення від снігу та льоду водостоків і всіх частин цієї системи — воронок та жолобів.
Також в зимовий період треба збивати бурульки, щоб вони не зірвалися і не впали на що проходять повз людей або припаркованих неподалік автомобілі. Збивати бурульки потрібно акуратно, так як бурульки іноді досягають дуже великих розмірів. Всі подібні роботи: очищення покрівлі від снігу і очищення дахів від льоду, прибирання з водостоків снігу, оббивання бурульок повинні виконуватися при огородженій території під будівлею, щоб не потрапили вони на пішоходів і машини.
Промислові альпіністи використовують при очищенні покрівлі від снігу спеціальне спорядження, що дозволяє якісно і швидко провести всі потрібні роботи, при цьому гарантує дотримання всіх норм з безпеки, зберігаючи покрівельне покриття.