Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Пишні вії знак здоров’я і гарного характеру.

Пишні вії знак здоров’я і гарного характеруТак уже склалося в цьому житті, що кожна жінка мріє бути миліше всіх. Одним з таких атрибутів жіночої краси є її вії, бажано, щоб вони були великими та пухнатими.
Що ж являють собою вії – це щетинисті волоски, які зростають у декілька рядів на верхньому столітті і нижньому очей. Кожна вія проживає на тілі людини від 3-5 місяців, після чого випадає, а в місце опалої, виростає нова вія. У середньому людина має на верхнім столітті близько 200 таких волосків, на нижньому в середньому – 100, різної довжини. Вії виконують захисну функцію для очей від пилу, бруду та дрібних комах. У щасливих володарок довгих і закручених вій погляд знаходить виразність і глибину. В фотошоп онлайн можна все це підкреслити і зробити ескіз того, що ви бажаєте побачити.
Якщо ви помітили, що ваші вії стали ламкими, то причина може бути у вашому здоров’ї (якісь почалися нещасні процеси в вашому тілі про які ви поки ще не знаєте) і у навколишньому середовищі. Вії людини зазвичай не люблять, коли довго їздити в автомобілі з відкритим вікном або верхом, довго сидіти за комп’ютером, також не люблять приміщення – де постійно працює кондиціонер.
Як каже наука фізіогноміка – вії, це деталь, яка визначає людський характер. У давні часи вважалося, якщо навколо очей мало волосся, то в цієї людини злий характер і підступний норов, і таких людей бажано уникати.