Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Неймовірна популярність смартфонів Samsung GALAXY.

Вражаючі обсяги продажів увінчали в цілому дуже успішний рік для всього портфоліо мобільних телефонів Samsung. Головним локомотивом ринкового успіху стала неймовірна популярність смартфонів Samsung GALAXY S і GALAXY S II — флагманських моделей, відповідно, минулого і поточного року. Сумарні продажі GALAXY S і GALAXY S II на світовому ринку перевищили 30 млн штук. Модель GALAXY S II поставила рекорд, досягнувши показника в 10 млн проданих апаратів швидше, ніж будь-яке інше пристрій Samsung за всю історію — всього за п’ять місяців з моменту свого дебюту на ринку. Користувачі по достоїнству оцінили елегантний тонкий корпус, не має собі рівних дисплей Super AMOLED Plus і багаті функціональні можливості цієї моделі. Випущений в 2010 році, Samsung GALAXY S був проданий у кількості вже понад 20 млн штук і став найбільш продаваним мобільним пристроєм в сьогоднішньому модельному ряду Samsung. Багато в чому завдяки високій популярності цих смартфонів бренд GALAXY став одним із найбільш упізнаваних в мобільному світі одним із конкурентів якого є HTC Incredible S.
Також ростуть продажі смартфонів Samsung на платформі bada, каталізатором яких послужив випуск версії bada 2.0. У 2011 році компанія розширила портфоліо bada-смартфонів трьома висококласними моделями, включаючи флагманський Wave 3.
Крім того, наприкінці цього року Samsung Electronics відкрив новий сегмент мобільних пристроїв, випустивши модель GALAXY Note, що об’єднала в собі рекордно великий 5,3-дюймовий дисплей HD Super AMOLED і підтримку рукописного введення.