Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Народні методи лікування псоріазу.

Псоріаз – це захворювання шкіри, він являє собою грибок який мирно живе в тілі і може себе проявити під час нервового перенапруження, інфекцій чи при хворобі печінки.  Псоріаз, хвороба яку можна лікувати народними методами, які уже перевірені тисячі раз на практиці і якими теж нетреба нехтувати. Нижче наведені методи лікування псоріазу які в більшій своїй мірі є дуже ефективними. В більшості випадків здоров’я шкіри насамперед залежить від роботи печінки. При лікуванні псоріазу треба обов’язково дотримуватися дієти, тоді лікування народними методами дасть потрібним результат.
Для початку лікування псоріазу потрібно підлікувати щитовидну залозу і підшлункову:
Для щитовидної залози: беруть стакан шкарлупи і перетинок з грецького горіха та й заливають 0.5 л. холодної води і варять на слабкому вогні 20 хв. Протягом цього часу підливають воду до початкового рівня, проціджують і п’ють по 3 ковтки до початку їжі.
Для лікування підшлункової залози беремо одні перетинки  пів стакана і заливаємо горілкою до верха, цей настій треба настояти 5 днів в темному місці. Приймати треба по 6 капель розвівши їх і 50 грамах води.
Народні методи лікування псоріазу:
Для лікування хвороби псоріаз можна зробити такий відвар з лаврового листя. Для цього потрібно взяти 20г. сухого листя лаврового яке потрібно залити двома склянками кип’ятку  і тоді кип’ятити 10 хвилин, процідити і випити за 3 рази протягом одного дня. Так потрібно робити приблизно 5-7 днів.
Для лікування псоріазу можна також взяти обліпихову олію яка гарно лікує хворобу і екзему. Олію обліпихову потрібно пити по 2 мл. в день та використовувати у вигляді 5% мазі.
Використовують також при лікуванні псоріазу і настій з квіток кропиви 50-60г. який треба залити 1л.  кип’ятка. Іноді добавляють то нього листя кульбаби і квітки дерену.  2 столові ложки цієї суміші потрібно заварити в 2 стаканах кип ятка , потім парити в духовці протягом 2-3 годин. Пити цей настій по 0.5 стакана 3 рази на день.
Мазь від псоріазу – для цього беремо 500г. яблук мілко порізаних, які потрібно залити 500г. соняшникової олії. Все це повинно настоюватися 7 днів, після чого треба тісно вижати. Отриману масу це буде десь 300г, після чого це потрібно залити такою же кількістю спирту і ще настоювати 7 днів. Лікування проводиться так: спочатку намастити голову настоєм на спирті а потім на маслі після чого завернути голову целофаном.