Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Менеджерський досвід.

У менеджера великої корпорації стався серцевий напад і лікар порадив йому поїхати на кілька тижнів на ферму, щоб відпочити.
Менеджер поїхав на ферму і через пару днів йому стало так нудно, що він попросив фермера знайти йому якусь роботу. Фермер запропонував йому прибрати гній в корівнику. Фермер був упевнений, що городянин, що просидів все своє життя в офісі, не впорається з такою роботою і за тиждень. Але на його подив менеджер вичистив корівник менше, ніж за день. На наступний день фермер дав менеджеру більш складне завдання — відрубати голови 500-м курчатам. Фермер не сумнівався, що ця робота виявиться менеджеру не під силу. Але до кінця дня все було зроблено.
На наступний ранок, коли було вже закінчено будівництво сховища для зерна та овощів і майже вся робота на фермі була вже зроблена, фермер попросив менеджера розсортувати мішок картоплі у ново збудованому складі на два ящики — дрібну покласти в один, а велику — в іншій. В кінці дня фермер побачив, що менеджер, як і раніше сидить перед повним мішком, а ящики — порожні.
Тоді фермер поцікавився у менеджера:
— Як могло статися, що ти виконав таку складну роботу в перші два дні, а зараз не можеш зробити сущу дрібницю?
Менеджер відповів йому:
— Послухай, я все своє життя відрубував голови і розгрібав чуже лайно, а ти зараз вимагаєш, щоб я приймав рішення …

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: