Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

LCD-панелі Samsung з технологією «Оптичний сенсор в кожному пікселі».

Samsung Electronics оголосила про старт цього року масового виробництва 40-дюймових LCD-панелей з підтримкою технології «Оптичний сенсор в кожному пікселі».
LCD-панель, що використовує дану технологію, здатна виявити відбите зображення об’єктів за допомогою вбудованих інфрачервоних сенсорів. Оптичні сенсори в кожному пікселі забезпечують набагато точніше розпізнавання торкань в порівнянні з існуючими сенсорними панелями. Новинки здатні одночасно реєструвати до 50 дотиків і відображати картинку Full HD з широкими кутами огляду.
Нові LCD-панелі можуть самостійно виконувати всі функції введення даних, характерні для клавіатур, мишей і сканерів. Їх можна використовувати в таких пристроях, як «розумні» столи або сенсорні настінні дисплеї. Панель захищена загартованим склом, яке витримує навантаження більше 80 кг.
Оскільки новинка підтримує мультитач і одночасно здатна відображати зображення високої чіткості, вона відкриває нові можливості у сфері масових інтерактивних комунікацій, недоступні сьогоднішнім сенсорним панелям для цифрових дисплеїв.
Технологія «Оптичний сенсор в кожному пікселі» забезпечує точне виявлення зображень без шкоди для якості картинки на екрані, тому вона зацікавить багатьох професійних консультантів, включаючи біржових брокерів і фінансових аналітиків. Крім того, таку панель можна використовувати в «розумних» столах eDesk в навчальних закладах та конференц-залах.
LCD-панель з підтримкою технології «Оптичний сенсор в кожному пікселі» використовується в пристрої Samsung SUR40 for Microsoft Surface — «розумному» столі, спільно розроблений фахівцями Samsung Electronics і Microsoft. Прийом замовлень на SUR 40 розпочався минулого місяця.