Кухонні меблі з масиву дерева. Частина 2.

Процес приготування харчів передбачає постійний вплив на дерево гарячого повітря і вологи. Корпусні меблі з натурального дерева здатні швидко втратити свій зовнішній вигляд. Тільки якісно вироблена природна сировина надходить на виробництво кухонних меблів. Дошки кілька днів витримують в сушильних цехах і захищають спеціальними розчинами.

Після створення деталей для монтажу їх обов’язково промазують дезінфікуючими хімікаліями, а потім наносять міцні шари меблевого лаку. Міцний лак створює на дерев’яних стільницях захисний шар, що оберігає деревину від попадання води і жирної їжі.

Як тільки на гарнітурі виникнуть порізи, які пошкоджують лакове покриття, постарайтеся наліпити на подряпини шар воскової мастики і відполіровати поверхню. Внаслідок попадання вологи на незахищену поверхню дерева, воно почне руйнуватися. Також детская мебель Москва з натурального дерева не дуже любить вологу.

Не можна чистити і мити корпусні меблі «Пемолюкс «, пральним порошком та іншими агресивними рідинами. Треба взяти негрубу тканину, намилити звичайним милом і протерти дерев’яні поверхні. В магазинах можна знайти різні воскові мастики для догляду за дерев’яними меблями. Все це дасть можливість зберегти меблі і вона пробуде в квартирі ще багато часу.