Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Краса — страшна сила: найдивніші косметичні засоби та процедури. Частина 3.

8. І хто б міг загадати, що, через епохи, що відокремлюють нас від Древнього Єгипту, ми згадаємо, що єгипетські красуні вважали фекалії крокодилів прекрасним способом для поліпшення своєї шкіри. Шовковистість шкіри досягається шляхом нанесення складу з крокодилячого гною і звичайної бруду. Подібний спосіб не тільки оздоровлює, а й омолоджує шкіру. Для найбільш заможних пропонуються ванни з даного субстрату, тому що склад дорогий. Не всім по кишені купатися в цій речовині. І тоді величезною величиною вихваляння стануть слова: «Я вчора приймала ванну з крокодилячих як … «.
9. Фіш Фут Спа — очищення шкіри ніг за допомогою рибок. Записатися в Спа-салон, де у спеціальних басейнах знаходяться рибки, обкушують непотрібні частинки шкіри з ніг, — це справжня насолода. Шкіра на кінцівках стає ідеальною — ніжною і гладенькою! Але окремі держави не дозволяють даний вид процедур через страх: рибки можуть служити рознощиками хвороб. Обгрунтованих доказів даним фактом нема, це тільки теорія (поки що). Рибки в якості технології для педикюру продовжують захоплювати світ! А якже діти, а ім і непотрібно робити такі процедури вони і так прекрасні про це пише детский портал, а ось їх мами захоплюються деколи більше собою ніж своїм чадом.
10. П’явки як медичний препарат відомі з давніх пір, але п’явки для збереження краси — це новина в косметології. Крім тонізуючого ефекту, п’явки надають омолоджуючу дію на шкіру, в чому давно вже переконалася красуня Демі Мур. П’явки нині «поміщаються» не тільки на традиційні болючі місця, але і на обличчя, руки, шию. Подивимося на Демі Мур і помчимо шукати п’явок. Тільки одна умова: ніякого самолікування!