Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Краса — страшна сила: найдивніші косметичні засоби та процедури. Частина 1

Що готові зробити справжні леді, щоб посилити власну надзвичайність? Перестанемо думати про сплановану відпустку, але зате емульсія для шкіри з чарівним ефектом обов’язково буде стояти на поличці. Або протирати шкіру дивною сумішшю за рецептом з останнього журналу. Геть всі упередження, адже диво — ось воно, поруч. Свіжоспечені способи викликають здивування в оточуючих? Неважливо, адже в підсумку чекає краса, стиль та мода яка є дуже страшна сила. Не вийде цього разу, так в прийдешній — обов’язково вийде.
1. Перша єгипетська красуня наповнювала свою ванну молоком. Наші люди пішли далі і тепер купаються в пиві. Сьогодні можна фільтрувати: випити келих пива і набрати зайві калорії або лягти в пивну ванну і зайві калорії скинути. Беззастережне умиротворення у ванні з пива настає вже через півгодини. Шкіра на тілі робиться оксамитовою, а волосся заблищить. Основне — не пити з ванни, пиво там підігріте. Тепле пиво — повна профанація!
2. Чудовий бальзам для волосся плюс відмінний кондиціонер — це справжня насолода для будь-якої дами! Прегарний ефект! Але недостатньо волосся вимити, його треба нагодувати, тобто, дати йому органіки. У супердорогих шампунях сьогодні використовують бичачу сперму. Нічого трагічного в цьому немає. З рогатим створенням ви не зустрінетеся. Еякулят — лише перший компонент в складному ряду. Головне в даному випадку — результат, а не спосіб його досягнення.
3. Про позитивні властивості равликів в цілому та їх слизу зокрема вчені сперечаються давним-давно. Різноманітні препарати в наші дні робляться із застосуванням слизу равликів. Стрижнева речовина дорога, значить, кінцева ціна крему теж буде чималою. Практичні леді можуть вчинити по-іншому і зібрати равликів у найближчому гаю. Потім розмагнітитись і дати равликам можливість пересуватися по обличчю, куди захочуть. А що, недорого і сердито. І не таке бачили!
4. Суп з вермішеллю люблять багато. З’їдати. Використовувати такий відвар в якості ванни — прерогатива японців. У величезну ванну, куди налитий суп, залазять любителі незвичайних процедур, часто по кілька людей одразу. Частини відвару — як і при звичайній їжі, включаючи м’ясо, локшину та інші складові. Класичний рецепт не відрізнити від варіанту Spa-салону. Прискорення метаболізму, здорова шкіра і волосся, молодість — ось, що обіцяють японські фахівці. Значить, відвар — ще й метод схуднення. Лише дух страви може викликати бажання терміново поїсти!