Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

iPhone 4S впевнено втрачає свої очки в Південній Кореї.

iPhone 4S впевнено втрачає свої очки. Як і на презентації, смартфон не вражає нових користувачів. Так, один з клієнтів Apple в Південній Кореї заявив, що відмовляється користуватися новинкою. «У ньому зовсім немає нічого нового. Мало того, апарат має проблеми, пов’язані з «начинкою. Він просто не підтримує послуги 4G LTE. Я вкрай розчарований ».
Зрозуміло, таке зауваження з боку простого користувача говорить про нульову конкурентоспроможніcть iPhone 4S, про успіх не може бути й мови пишуть новости последнего часа. Багато південнокорейських користувачів стільникових телефонів відчувають потребу в швидкості, що переважує будь-які їхні пристрасті до продукції Apple.
Власник одного з магазинів стільникових телефон зазначив, що корейські провайдери вельми ефективно займаються LTE-мережами і це приваблює багато клієнтів. Поки LTE новинка на ринку зв’язку і зрозуміло, є збої в роботі. Але провайдери покращують своє обладнання і якість зв’язку 4G, оскільки багато корейців переходять на телефони з підтримкою цієї функції ».