Дуже корисні продукти для харчування.

1. Риба – продукт моря є джерелом цінного білка і цілком може замінити м’ясо. Для японців, це основний продукт харчування, який і робить їх чемпіонами довголіття. У риби також багато фосфору, який відповідає за кістки і нирки. Найбільше риби їдять жителі Ірландії – 92 кг на рік. Для порівняння, житель Росії з’їдає лише 15 кг на рік риби.
2. Молоко – напій тваринного походження просто необхідний людині з першого дня народження. У молоці міститься білок, жир, кальцій, який укріплює кістки.
3. Мед як продукт – не тільки природний замінник цукру, але й готові ліки від багатьох хвороб. Медом лікують простудні захворювання, хвороби шкіри, серця.
4. Банани – солодкий тропічний фрукт має цілющі властивості: знімає стреси, заповнює втрачені сили, підвищує рівень гемоглобіну в крові, забезпечує мозок киснем, покращує роботу серця. Банани містять величезну кількість вітамінів А, С, В6. Також в бананах багато калорій.
Після споживання цих продуктів ви станете здоровішими і привабливішими після чого можливо зявиться бажання завітати у інтернет магазин bonprix скидка на його товари багатьох цікавить, а ви її можете віднайти тут.
5. Чай, батьківщина цього ароматного напою – Китай. Настій чайного листя називають «ліками від темряви хвороб». Чай знімає втому, покращує роботу серця, запобігає карієсу, перешкоджає розвитку ракових пухлин, чай сприяє довголіттю і дає ефект омолоджування. На прилавках магазинів можна зустріти сотні сортів чаю, але самі китайці вважають, найкращий, це зелений чай.