Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Чому корисне сонце для людини?

Останнім часом з’явилася думка, що тривалий час проводження на сонці шкідливо для організму і це може викликати рак шкіри, але під впливом сонячних променів в людському організмі синтезується такий важливий для життєдіяльності вітамін D.
Які ж регулює функції Вітамін D, а це поліпшення засвоєння різних мінералів, регулює їх рівень в крові, кістковій тканині і зубах. Вітамін D захищає людський організм від простуди, шкірних захворювань, діабету, очних хвороб, сприяє запобіганню карієсу, профілактика ясен, сприяє швидкому загоєння ударів і переломів.
Виходячи з вище сказаного, так сонце друг або ворог? Швидше за все друг, тільки не треба цим зловживати. Виходить лише одне, що сонячне світло і його промені є профілактикою до здорового життя, і засобом проти хвороб раку. Адже будь-яка хвороба приходить тоді коли в організмі порушуються контрольні механізми самозахисту, ракові клітини не є винятком при цьому, часто порушена інтимна гігієна є першим кроком до захворювання, а вітамін «Д» підтримує захисні процеси в організмі, зміцнює імунну систему, завдяки сонцю який і синтезується в людському тілі. І тому бажано щодня виходити на сонячне світло, гуляти на свіжому повітрі, але обмежувати себе в цьому варто лише в спекотні, літні дні, коли сонце особливо активно. Все залежить від типу вашої шкіри, часу доби і вашого місце розташування на планеті. Пам’ятайте одне, всі процеси, які проходять в природі, взаємно доповнюються і не треба їх блокувати, так як це призведе до зупинки певних функцій людського організму.