Чому Електричне опалення краще?

Вопрос комунальних послуг на сьогодні є досить актуальним. Адже якість і оплата нинішньої системи теплопостачання залишає бажати кращого. Тому на зміну централізованого опаленню приходять більш сучасні технології, за якими майбутнє, адже свою перевагу їм віддали багато країн світу. І тут перед кожним із нас стоїть вибір: старе, неякісне і дороге газове опалення або нове, вдосконалене і економічне електроопалення.
Зробимо коротку порівняльну характеристику: газ — якість якого, м’яко кажучи, незадовільний в ціні зростає щороку і вплинути на це ніяк неможливо, не кажучи про тих населених пунктах де його «не бачити як своїх вух». Зовсім протилежна ситуація з електроенергією, адже 58% її видобуто на власних атомних електростанціях (на жаль, використовується на сьогоднішній день лише 1%). Газ у всьому світі використовують, як сировину в промисловості, а не як джерело енергії для опалення приміщень.
Темпи зростання ціни на газ набагато вище темпів збільшення ціни на електроенергію. Але, що найважливіше на відміну від електроенергії, газ — це вичерпний ресурс. Альтернативна енергія є одним із самих інвестуються за останній рік напрямків у світовій економіці. Державні програми всіх країн спрямовані на енергоефективність.
Весь світ намагається використовувати екологічно чисті і недорогі поновлювані джерела енергії. Не можна не згадати і той факт, що електричні обігрівачі вже давно і досить успішно використовуються в багатьох квартирах, будинках і офісах. На ринку досить великий вибір систем електроопалення різної потужності, як зарубіжного так і вітчизняного виробництва. Вони вже зайняли свою нішу на ринку країни.
Висновки досить очевидні: електричне опалення набагато дешевше газового за ціною (матеріали та монтаж); безпечніше в експлуатації, не вимагає профілактичного обслуговування; набагато екологічніше і уніварсальнее (встановлюється там де є джерела електроенергії). Світ зробив свій вибір — тепер справа за вами.