Apple MacBook Pro на зміну PowerBook.

Apple радикально відновила модельний ряд своїх ноутбуків, випустивши на ринок потужні 15 — і 17-дюймові MacBook Pro на зміну своїм попередникам — моделям Apple PowerBook, що проіснував на ринку ноутбуків близько 15 років. Самою важливою відмінністю нових MacBook Pro стало те, що в них вперше в історії компанії Apple стали використовуватися процесори Intel — Core i5 або Core i7 з новітніми 4 ядерними чіпами Intel Core Duo. Завдяки їм, за рахунок ефективного розподілу навантаження на ядра процесора, його можна в потрібні моменти розганяти з 2,6 ГГц до 3,3 ГГц, забезпечуючи потрібну продуктивність. Графічний процесор NVIDIA GeForce GT 330M став основою самого ефективного і швидкого графічної архітектури, коли-небудь була присутня в техніці Apple.
Нова лінійка ноутбуків MacBook pro була представлена ​​трьома моделями на початку, які відрізняються кольором корпусу, об’ємом жорсткого диска і типом оптичного приводу. У всіх моделях присутній процесор Intel Core Duo, вбудований адаптер Wi-Fi і вбудована камера iSight.
Зовнішній вигляд Apple MacBook pro відразу приверне вашу увагу, його молочно-білий пластик, зглаженні кути корпусу та фірмовий стиль Apple який диктує моду в стилі hi-tech, є також більш серйозні моделі у чорному корпусі. Купити MacBook pro можна як для роботи, так і для ігор та мультимедійних розваг. Вам лин потрібно — вибрати з усієї кількості моделей ту, яка ідеально підходить під ваші потреби.