Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

2013 рік — Нібіру все ж прилетить.

У 2013 році Земля зіткнеться з «планетою диявола» — «Жовта газета № 44»

14 лютого 2013 магнітні полюси Землі зміняться.

Доля нашої цивілізації може кардинально змінитися вже до наступного року — до Землі стрімко наближається Нібіру, ​​яку в давнину називали «планетою диявола». А на черзі Раджа-Сонце — планета, яку вважають ще небезпечнішою.

Запобігти катастрофі не можна!

На думку американських дослідників, першими у вигляді світної точки Нібіру побачать жителі Південної півкулі. А з 21 грудня 2012 Нібіру можна розглянути і в Північній півкулі — вона виглядатиме як друге сонце, тільки не жовтого, а червоного кольору. Вчені навіть бояться припустити, який вплив матиме на Землю ця близькість. Але 14 лютого 2013, щось точно станеться. У цей день Земля проходитиме між Нібіру і Сонцем — через зсув магнітних полюсів нахил нашої планети зміниться. А значить, найсильніші землетруси і наймогутніші цунамі землянам практично забезпечені. При цьому віддалятися від Землі по своїй орбіті Нібіру почне лише після 1 липня 2014 року.

Ще в 1983 році «планету диявола», таємничу планету, зафіксували американці Томас Ван Фландернс і Річард Харрінгтон. Вони ж визначили, що вона має сильно витягнуту еліптичну орбіту, маса її становить від двох до п’яти мас Землі, а відстань від Сонця — близько 14 мільярдів кілометрів. Інший американський вчений — Алан Елфорд вже заявив, що на планеті Нібіру існує високорозвинена цивілізація, що налічує більше трьохсот тисяч років.

Час наближення Нібіру до Землі дивовижно збігається з кінцем світу за календарем індійців майя, який обривається в кінці 2012 року. Зараз Земля переживає закінчення епохи «п’ятого Сонця». За астрологічним картками майя, по завершенні 5126-річного циклу відбудеться якийсь рух Землі, що тягне зміну цивілізації. Вчені впевнені: це фатальний рух Землі відбудеться під впливом Нібіру …

Офіційна астрономія запевняє, що Нібіру не існує. Але окремі астрологи по всьому світу впевнені: ці заяви — від безвиході. Адже уповільнити наближення Нібіру до Землі, запобігши прийдешні катаклізми, ніхто не може.

Близнюк Сонця доб’є людство.

Російський вчений — член Міжнародної асоціації планетологів і астрофізик Академії цивільної авіації Санкт-Петербурга Кирило Бутусов вважає, що ще більшу небезпеку для людства представляє Раджа-Сонце, небесне тіло, яке незабаром також підійде до Землі.

Бутусов переконаний, що наша Сонячна система є системою двох зірок. Тобто у нього є якийсь брат-близнюк, що обертається навколо загального центру мас. Цим близнюком вчений називає Раджу-Сонце. Свого часу це світило було масивніше Сонця, тому й вигоріло швидше. Сьогодні його маса в шість тисяч разів більше маси Землі.

За розрахунками Бутусова, наближення до нас Раджі-Сонця відбудеться вже в найближчі роки. І так само, як і наближення Нібіру, ​​може обернутися серйозними катастрофами.

Раджа-Сонце більше Нібіру, ​​тому принесе людству і більше проблем, — говорить учений. — Можливі страшні кліматичні катастрофи — спопеляюча спека і вбивчий холод.

Ще Бутусов стверджує, що на планетах, що обертаються навколо «другого сонця», може існувати цивілізація, яка на 150-200 мільйонів років старше земної:

— Я впевнений, це вона сьогодні керує всією нашою Сонячною системою. Можна помітити, що ця найвища цивілізація веде ремонтні роботи на Сонці. Гігантські за розмірами стрижні підлітають до нього, розпадаються на супутники і атакують світило. В результаті Сонце починає темніти, на ньому з’являються плями. Саме через це останнім часом на Землі і почастішали кліматичні збої.

Автор Сорокін Денис — Собеседник