Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

10 способів перемогти астму!

Десять порад, які можуть допомогти Вам уникнути нападів астми
Лікування астми – це серйозне захворювання, яке не зможе перемогти Ваш лікуючий лікар поодинці. Ви самі в значній мірі можете вплинути на перебіг лікування і не допустити, щоб цей процес зайняв все ваше життя.
Ваш лікар може прописати як щоденне лікування від астми, так і лікування тільки у випадку загострення захворювання, але завдання зменшення щоденних ризиків нападів астми значною мірою завдання Вас і Вашої родини.
Вивчивши основні причини виникнення захворювання на астму можуть допомогти Вам досягти контролю над вашим захворюванням так, щоб це не заважало Вашого щоденного життя.
Оскільки астма може бути викликана кількома причинами те, усунувши всі ці причини, Ви можете зробити так, щоб частота і серйозність симптомів значно зменшилася.
Ваш лікар на додаток до основного лікування обов’язково запропонує Вам не медикаментозні методи лікування астми. Зверніть увагу на ці доповнення як на індивідуальний план допомоги. Найважливіша частина в лікуванні астми, це уникати причин які запускають механізми виникнення нападів астми. Ось деякі способи, якими Ви можете допомогти собі, якщо у Вас або кого-сь в Вашій родині є захворювання на астму:
1. Перший і найважливіший крок в лікуванні астми, це проходження лікарським вказівкам вашого лікуючого лікаря. Не припиняйте приймати щоденні ліки тільки тому, що Ви відчуваєте себе краще. Якщо він наказав щодня вимірювати пікову швидкість видиху, переконайтеся, що всі необхідні заходи ретельно і з тією частотою, що прописав лікар Ви виконували
2. Якщо Ви палите, виходьте на вулицю. Чи є астматиком Ви або дитина у Вашій родині, тютюновий дим – один з найбільш поширених відомих пускових механізмів астми.
3. Очищайте вашу квартиру від пилу так ретельно, на скільки це можливо. Пил – ще один сильний пусковий механізм астми. Переважно використовуйте пилосос, в якому пил збирається в пластикові пилоуловлювальні контейнери, так, що б мінімізувати викид пилу назад у повітря.
4. По можливості, видалити килими і важкі драпірування. Вони збирають в собі безліч пилу, в якій знаходиться велика кількість пилових кліщів. Якщо Ви не можете видалити їх, постарайтеся як можна частіше їх пилососити.
5. Уникайте використання пір’яних подушок і використовуйте синтетичну постільну білизну при захворювані на астму. Матраци й подушки так само можуть містити пилових кліщів. Те ж саме відноситься до опудал тварин та інших м’яких іграшок.
6. Закривайте рот і ніс шарфом в холодну погоду. Холодне повітря – ще одна причина, що викликає напади астми.
7. Якщо Ваша астма викликається алергенами, контролюйте якість повітря яким ви дихаєте щодня. Уникайте виходу на природу, в період цвітіння трав, чагарників і т.д.
8. Грунт – ще один алерген, який викликає астму. Постарайтеся уникнути контактів з грунтом. Провітрюйте і регулярно дезинфікуйте ванні та душі. Видаліть кімнатні рослини, які ростуть з грунту.
9. Лупа може також викликати симптоми астми. Якщо Ви не можете розлучитися з домашнім тваринам через любов до них, принаймні, не дозволяйте їм перебувати в спальні, щоб мінімізувати можливий контакт.
10. Потрібно чітко знати про те яка їжа, які продукти харчування ліки і напої можуть викликати у вас алергічні реакції.