Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Декабрь 2011

Робота тільки для електрика.

Чоловік несподівано повертається додому, Коханець вистачає плоскогубці і, стоячи на табуретці, робить вигляд, що лагодить лампочку. Чоловік звертається до дружини:
— Хто це?
— Електрик.
— А чому голий?
— Такого прислали.
— Так! Цікаво. А він ще, виявляється, під напругою.

Репортер приплентався до редактора газети.

Репортер кульгаючи, приплентався до редактора газети.
— А де інтерв’ю ваше? — Строго запитав бос газети.
Журналіст показав на синці під очима.
— Ти що вважаеш, ми можемо надрукувати оці підбиті очі твої? Де для друку
матеріал?
Репортер підняв капелюх і показав велику шишку на голові.
— Ось подивіться! — Сказав він.
Редактор вибухнув як бомба:
— Що ти все паказуеш? Ми не можемо оце занести в нашу газету! Значить, ти не зміг всеж витягнути з цього типу жодного слова?
— Зізнатися, він сказав кілька слів, — буркнув репортер, — але вони
явно не для друку.

Неймовірна популярність смартфонів Samsung GALAXY.

Вражаючі обсяги продажів увінчали в цілому дуже успішний рік для всього портфоліо мобільних телефонів Samsung. Головним локомотивом ринкового успіху стала неймовірна популярність смартфонів Samsung GALAXY S і GALAXY S II — флагманських моделей, відповідно, минулого і поточного року. Сумарні продажі GALAXY S і GALAXY S II на світовому ринку перевищили 30 млн штук. Модель GALAXY S II поставила рекорд, досягнувши показника в 10 млн проданих апаратів швидше, ніж будь-яке інше пристрій Samsung за всю історію — всього за п’ять місяців з моменту свого дебюту на ринку.

Алюминиевые окна — простота, теплоизоляции, влаго- и пыленепроницаемость.

За счет своей структуры алюминиевые окна обладают повышенной прочностью, а также они не подвержены коррозии и стойки к различным механическим повреждениям. Именно свойства такого метала как алюминий позволяют получить повышенный уровень безопасности при установке алюминиевых окон.
Кроме теплоизоляции, окнам из алюминия также свойственны влаго- и пыленепроницаемость. Использование в них тепловых мостов сохраняет в помещении тепло даже при очень низких температурах на улице. Это в свою очередь позволит сэкономить материальные средства на системах отопления и охлаждения помещений, что особенно важно при большой площади помещений.

Алюминиевые окна — прослужать очень долго.

Алюминиевые окна на современном этапе развития строительства являются одним из главных элементов. Они обеспечивают в помещениях как хорошую пожаробезопасность, так и надежную защиту от незаконного проникновения. Другая немаловажная особенность таких окон – это их теплоизоляционные свойства. В жаркое время года они способны препятствовать проникновению теплого воздуха с улицы, а в холодное время – сберегать тепло в помещении.

Як вірно вибрати зубну пасту!

Нерідко, вибираючи в супермаркетах або аптеках зубну пасту, ми вибираємо неабияк розрекламований продукт. З вивісок зовнішньої реклами, з блакитних екранів телевізорів нам вселяють, що рекламований продукт краще, ніж всі інші, а як справа йде насправді? Чи не заважає дізнатися детальніше, яким чином вірно вибирати зубну пасту, яка підійде конкретно вам. Звичайно зубна паста не виправить якщо у вас не правильний прикус,

Дизайн из камня.

Удивительные физические и природные качества природного камня обуславливают популярность его использования в работах современных дизайнеров. Будучи выполненным из натурального материала, внутренний интерьер или фасад любого сооружения всегда выглядят необычно и очень привлекательно. Более того, прочностные характеристики камня зачастую окупают его высокую цену, так как большинство современных материалов сильно уступают ему в сопротивляемости внешним негативным факторам.

Проект будинку — базис.

Будинок коштує величезних грошей, завчасно потрібно визначити, де краще його будувати, але є набагато важливіші питання. Вибір кращого проекту — основне завдання на початку. Індивідуальні теж зараз неймовірно популярні, сьогодні спокійно можна вдатися до послуг архітектора. Зазвичай, це рішення повністю влаштовує медіа-персон і просто багатих людей, адже їм хочеться створити будинок мрії. Город і котедж на століття, для повноцінного відпочинку від турбот і напруженої роботи, тому нема чого заощаджувати. Насправді цікавих типових проектів ви знайдете безліч. Якщо спробувати порівняти, не знайдете явних мінусів.

Про Львів — місто романтиків.

Львів — це один з чудових і найпрекрасніших міст Європи, де переплелося минуле і сьогодення в одне ціле. Місто Львів — вважається перлиною Європи, це місто, яке зберегло своє минуле обличчя якому вже більше семи древніх століть, в ньому багато храмів, пам’ятників унікальної архітектури. Львів, це музей під відкритим небом чистим. У ньому багато вузеньких вуличок і величні релігійні храми, що створюють враження застиглого часу.
Львів — це спокійне неквапливе місто. У ньому немає галасливої юрби, і сильного шуму від автомобілів. Вулицями старовинного Львова можна бродити цілими днями і при цьому відкриваючи для себе кожен раз щось нове і цікаве для себе. Побувавши хоч раз у Львові, ви будете повертатися сюди знову бо романтичний настрій його неможливо забути.

Мільйонерка і незайманий.

Бувала мільйонерка вирішила в черговий раз вийти заміж. Цього разу вона зажадала знайти їй незайманого. Шукали довго, але нарешті знайшли — в Австралії, на якійсь фермі, далеко-далеко від цивілізації. І ось — шикарне весілля, після якої молоді направляються в багатозірковий готель.

Менеджерський досвід.

У менеджера великої корпорації стався серцевий напад і лікар порадив йому поїхати на кілька тижнів на ферму, щоб відпочити.
Менеджер поїхав на ферму і через пару днів йому стало так нудно, що він попросив фермера знайти йому якусь роботу. Фермер запропонував йому прибрати гній в корівнику. Фермер був упевнений, що городянин, що просидів все своє життя в офісі, не впорається з такою роботою і за тиждень. Але на його подив менеджер вичистив корівник менше, ніж за день. На наступний день фермер дав менеджеру більш складне завдання — відрубати голови 500-м курчатам. Фермер не сумнівався, що ця робота виявиться менеджеру не під силу. Але до кінця дня все було зроблено.

Ремонт кухни — материалы и мебель.

Для отделки стен в кухне обычно используются такие материалы как моющиеся обои, керамическая плитка или краска, и в большинстве случаев эти материалы комбинируются в различных пропорциях. Также некоторые типы дизайнов современных кухонь имеют деревянный способ отделки. При этом используется специальное водоустойчивое покрытие, наносящееся на древесину.
В кухне пол обычно отделывается линолеумом. Однако влагостойкий ламинат и кафельная плитка также вполне подойдут для отделки пола. А для потолка используются либо обои, либо декоративная плитка.