Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Декабрь 2011

Робота тільки для електрика.

Чоловік несподівано повертається додому, Коханець вистачає плоскогубці і, стоячи на табуретці, робить вигляд, що лагодить лампочку. Чоловік звертається до дружини:
— Хто це?
— Електрик.
— А чому голий?
— Такого прислали.
— Так! Цікаво. А він ще, виявляється, під напругою.

Репортер приплентався до редактора газети.

Репортер кульгаючи, приплентався до редактора газети.
— А де інтерв’ю ваше? — Строго запитав бос газети.
Журналіст показав на синці під очима.
— Ти що вважаеш, ми можемо надрукувати оці підбиті очі твої? Де для друку
матеріал?
Репортер підняв капелюх і показав велику шишку на голові.
— Ось подивіться! — Сказав він.
Редактор вибухнув як бомба:
— Що ти все паказуеш? Ми не можемо оце занести в нашу газету! Значить, ти не зміг всеж витягнути з цього типу жодного слова?
— Зізнатися, він сказав кілька слів, — буркнув репортер, — але вони
явно не для друку.

Неймовірна популярність смартфонів Samsung GALAXY.

Вражаючі обсяги продажів увінчали в цілому дуже успішний рік для всього портфоліо мобільних телефонів Samsung. Головним локомотивом ринкового успіху стала неймовірна популярність смартфонів Samsung GALAXY S і GALAXY S II — флагманських моделей, відповідно, минулого і поточного року. Сумарні продажі GALAXY S і GALAXY S II на світовому ринку перевищили 30 млн штук. Модель GALAXY S II поставила рекорд, досягнувши показника в 10 млн проданих апаратів швидше, ніж будь-яке інше пристрій Samsung за всю історію — всього за п’ять місяців з моменту свого дебюту на ринку.

Алюминиевые окна — простота, теплоизоляции, влаго- и пыленепроницаемость.

За счет своей структуры алюминиевые окна обладают повышенной прочностью, а также они не подвержены коррозии и стойки к различным механическим повреждениям. Именно свойства такого метала как алюминий позволяют получить повышенный уровень безопасности при установке алюминиевых окон.
Кроме теплоизоляции, окнам из алюминия также свойственны влаго- и пыленепроницаемость. Использование в них тепловых мостов сохраняет в помещении тепло даже при очень низких температурах на улице. Это в свою очередь позволит сэкономить материальные средства на системах отопления и охлаждения помещений, что особенно важно при большой площади помещений.

Алюминиевые окна — прослужать очень долго.

Алюминиевые окна на современном этапе развития строительства являются одним из главных элементов. Они обеспечивают в помещениях как хорошую пожаробезопасность, так и надежную защиту от незаконного проникновения. Другая немаловажная особенность таких окон – это их теплоизоляционные свойства. В жаркое время года они способны препятствовать проникновению теплого воздуха с улицы, а в холодное время – сберегать тепло в помещении.

Як вірно вибрати зубну пасту!

Нерідко, вибираючи в супермаркетах або аптеках зубну пасту, ми вибираємо неабияк розрекламований продукт. З вивісок зовнішньої реклами, з блакитних екранів телевізорів нам вселяють, що рекламований продукт краще, ніж всі інші, а як справа йде насправді? Чи не заважає дізнатися детальніше, яким чином вірно вибирати зубну пасту, яка підійде конкретно вам. Звичайно зубна паста не виправить якщо у вас не правильний прикус,

Дизайн из камня.

Удивительные физические и природные качества природного камня обуславливают популярность его использования в работах современных дизайнеров. Будучи выполненным из натурального материала, внутренний интерьер или фасад любого сооружения всегда выглядят необычно и очень привлекательно. Более того, прочностные характеристики камня зачастую окупают его высокую цену, так как большинство современных материалов сильно уступают ему в сопротивляемости внешним негативным факторам.

Проект будинку — базис.

Будинок коштує величезних грошей, завчасно потрібно визначити, де краще його будувати, але є набагато важливіші питання. Вибір кращого проекту — основне завдання на початку. Індивідуальні теж зараз неймовірно популярні, сьогодні спокійно можна вдатися до послуг архітектора. Зазвичай, це рішення повністю влаштовує медіа-персон і просто багатих людей, адже їм хочеться створити будинок мрії. Город і котедж на століття, для повноцінного відпочинку від турбот і напруженої роботи, тому нема чого заощаджувати. Насправді цікавих типових проектів ви знайдете безліч. Якщо спробувати порівняти, не знайдете явних мінусів.