Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Хундай Старекс Переваги для наших доріг.

HYUNDAI STAREX має характеристики: 145 сильний турбодизель, споживає приблизно палива — 7 літрів на шосе і 11 літрів в місті. Розгін до 100 км / год за 13 секунд, максимальна швидкість досягає 170 км / ч.
У умови завантаженості наших доріг і обмеженості місця на них, велике значення мають габарити автомобіля. Starex має найоптимальніші розміри. Так само важливим є діаметр розвороту — у Старекса він найоптимальніший з усіх схожих автомобілів. Плюсом цього мінівена перед іншими автомобілями також є його рамно-несущная конструкція сходового типу. Також запчасти старекс відносно не дорогі порівнюючи з аналогічними авто.
Комфорт в HYUNDAI Старекс: Зручні сидіння, їх підігрів, наявність АБС і гідропідсилювача, а також широкі дзеркала сприяють досить комфортному й безпечному управлінню Starex (Хундай Старекс).
Головним достоїнством Hyundai Starex (Хундай Старекс) є його салон — це місткість і функція трансформера, що дозволяє перевозити не тільки велика кількість вантажу, але і достатню кількість пасажирів. Якщо потрібно перевезти великогабаритний вантаж, то при складених задніх сидіннях обсяг багажника збільшується до 3,3 куб.м. (У варіанті STAREX CARGO — це вже 4,6 куб.м.).