Вконтакте 11 нововведень жовтня.

У минулому місяці Павло Дуров і його соціальна мережа відсвяткували п’ятиріччя. Тому сьогодні я б хотів розповісти про 11 нововведення жовтня вконтакте.
1. Служба підтримки
Відтепер будь-який користувач може оперативно отримати відповідь на будь-яке питання про ВКонтакте в розділі Допомога. Відповідають агенти підтримки — розумні й творчі люди, відібрані з тисяч претендентів.
2. Сервіс Відповіді
У Новинах з’явився сервіс Відповіді, в якому можна відстежувати, хто натиснув Мені подобається і Розповісти друзям біля Ваших записів і фотографій, а також читати коментарі до них.
3. Нові Друзі
Тепер кнопки Додати в друзі і Підписатися об’єднані. У розділі Друзі Ви можете переглядати і скасовувати Ваші вихідні заявки в друзі, і там же стежити за тим, хто видалив Вас зі списку.
4. Карта в повідомленнях
Відповідати на питання Ви де? з цього місяця стало набагато простіше. Якщо при написанні особистого повідомлення або записи на стіні Вам знадобиться вказати своє місце розташування, Ви можете прикріпити картку з позначкою.
5. Топ новин
Налаштування Топ новин в правій верхній частині розділу Мої Новини дозволяє автоматично відбирати тільки найважливіше. Стане в нагоді тим, чия стрічка новин переповнена записами від сотень друзів і груп. Просування різних новин та рекламних матеріалів є важливим заходом для багатьох фірм, цим і займаеться рекламные агентства Тверь сюди і можна включити рекламу в соцмережах.
6. Аудіозаписи друзів
Сервіс Мої аудіозаписи обзавівся вкладкою, в якій відображаються аудіозаписи Ваших друзів. Порядок друзів у правій колонці залежить від того, як часто Ви слухаєте аудіозаписи того чи іншого друга.
7. Нотатки на стінах
Тепер замітки можна прикріплювати до записів на Вашій стіні. У цьому випадку Вам буде запропоновано повноцінний редактор з усіма зручностями. Відкриватися нотатки будуть схожим чином.
8. Додаток ВКонтакте для Windows Phone
Вийшло додаток ВКонтакте для платформи Windows Phone, на якій з кінця цього року працюватимуть всі смартфони компанії Nokia. Також в жовтні ми оновили програми для Android і iPhone.
9. Можливість приховувати сторінки від пошуку
У розділі Конфіденційність сервісу Мої Налаштування Ви тепер можете приховати Вашу сторінку від незареєстрованих користувачів або від пошукових служб на зразок Яндекс і Google.
10. Завантаження фотографій через E-Mail
Якщо Ви хочете ділитися фотографіями прямо з телефону, Ви можете зробити це, надіславши фотографії на адресу E-Mail. Свій спеціальну адресу можна дізнатися в Налаштуваннях на вкладці Мобільні сервіси.
11. Редизайн Профіля та швидкого пошуку
Ми поліпшили швидкий пошук, зробивши його ще зручніше і красивіше. Під шестерінкою ховаються всі додаткові посилання: Друзі он-лайн, Запрошення друзів і Вихід з сайту.
У контакті з Вами,
Павло Дуров