Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

У яких країнах добре відпочити?

Постійно, плануючи відпустку, всі ви думаєте, як би краще її провести. Куди податися, яку б країну відвідати? А може все-таки краще нікуди не їхати і залишитися вдома? Або податися в ближнє зарубіжжя? Ні, краще зібрати речі і відправитися куди-небудь, де тепло, де їжа екзотична і в принципі відсутня «совковий» менталітет у обслуги. Полежиш на золотому пляжі або погуляєш по місту, заглядаючи в кафешки й магазинчики з сувенірами, так і накопичити нові сили на наступний робочий рік.
Поїхали до Туреччини.
Туреччина є одним з найбільш знаменитих курортів, що приваблює демократичними цінами на путівки до речі зараз тури в ОАЕ теж дуже привабливі. Але часом за цим стоїть нижчий клас сервісу. У цій країні красива природа, майже весь рік ясно і тепло. Ну, а найголовніше — природно, море і причому не одне! Тут і Середземне, і Чорне, і Егейське, Мармурове і — на будь-який смак! Тепла морська вода, температура якої ніколи не опускається нижче 20 градусів, жарке повітря, чекають вас у Туреччині з початку травня по листопад. А багата історична спадщина Туреччини нікого не зможе залишити байдужим.
Їдемо на Кіпр.
Острів Кіпр — чарівне місце, де та сама богиня любові Афродіта вийшла з піни. Тут все красиво: скелі, пляжі, сонце, орхідеї, сади з апельсинів і лимонів. На острові завжди сліпучо світить сонце, а власники деяких готелів навіть дають відвідувачам гарантію на сонячну погоду. Сезон тут починається в травні, закривається ж наприкінці жовтня. Температура води становить 25 градусів, повітря від 22 С до 35 С. Ну і природно, пам’ятники архітектури, купання в морі, походи в гори, дивовижна кухня з широким асортиментом страв з морепродуктів і хороший сервіс. Кіпр не даремно називають земним раєм і самим ідеальним місцем відпочинку.
Сонячна Іспанія.
Дуже насиченим може стати для вас відпочинок в Іспанії. Іспанія — це шикарні пляжі, величні гори, яскрава культура і буйна природа. Не одне століття поспіль за цей спокусливий шматочок землі воювали люди і сліди свої тут залишило чимало загарбників. А це означає, що можна насолоджуватися культурними надбаннями різних цивілізацій. А ще й сама культура Іспанії об’єднує в собі вагу і тонкощі різних народів, з чого випливає, що ви завжди знайдете що подивитися: це і музеї живопису, армії чи археології, і корида, і святкові карнавали з запальними танцями та салютами. В Іспанії Ви завжди знайдете чим зайнятися.