Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Технологія BioFresh від Liebherr.

Камера Liebherr BioFresh забезпечує ідеальні умови для максимально тривалого збереження свіжості продуктів. Завдяки підтримці температури на рівні 0 ° С і ідеальної вологості фрукти, овочі, м’ясо, риба та молочні продукти зберігають всі корисні вітаміни, тонкий аромат і апетитний зовнішній вигляд в три рази довше, ніж в звичайному холодильнику.

Кращі рецепти сучасної здорової кухні засновані на свіжості та різноманітності продуктів, на багатстві вітамінів в них. Чим більш свіжі продукти, тим вони цінніші для здорового харчування. Це вагома причина, щоб скористатися технологією BioFresh від Liebherr. Контейнери Liebherr BioFresh забезпечують ідеальний клімат для тривалого збереження свіжості продуктів.
Технологія BioFresh від Liebherr пропонує два варіанти зберігання продуктів. У контейнері з режимом DrySafe в умовах зниженої вологості ідеально зберігаються риба, м’ясо і молочні продукти. А для овочів і фруктів оптимальним є зберігання в контейнері з режимом підвищеної вологості Liebherr HydroSafe. Залежно від моделі, один або обидва контейнера можна використовувати як у режимі HydroSafe, так і в режимі DrySafe.