Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Що таке життя, місце сюрпризів …

У житті завжди є місце сюрпризу … Іноді здається все повинно вити добре, у житті з’являється якесь джерело додаткової енергії, якийсь промінь світла і починає все йти гладко: у роботі плюси, зустрічаєш кохану людину, ростуть доходи, навіть улюблене хобі на яке є теж надія дає свої плюси з якого може вирости великий бізнес, але …

Але завжди приходить, такий час, коли чомусь починає все руйнується, починають відбуватися розбіжності і минула реальність стає якимось вже недосяжним минулим.
Розбіжності в роботі призвели до того, що треба було змінити роботу, друзі на яких сподівався виявилися не зовсім тими як здавалося, кохана людина не хоче тебе бачити, навіть улюблене хобі почало приносити розчарування — як з цим боротися, де то щастя чи лист з секретом як його досягнути. Історія про чорні смуги напевно реальність, а може справа в нас самих?
Життя, це напевно велике випробування, не всім судилося жити в царських палатах і їсти ложкою ікру. Прагнення звичайно має бути, а як же без цілей в житті. Просто не можна напевно розслаблятися, думати що якщо зараз все йде по похилій вгору так воно і буде рухатися й далі, а виявляється можливі і падіння дуже різкі і не приємні, коли доводиться відповідати за свої помилки — не перед ким то, а перед самим собою. Пошук нових шляхів до нових вершин не завжди легкий, але якщо ти їх навчишся знаходити, то й залишиш спадщину. Наше життя вчить боротися, а вчить тому, щоб ми були кращими.