Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Samsung вийшов на перше місце на ринку смартфонів у світі і в Західній Європі.

Впевнено лідируючи на світовому ринку західноєвропейському ринку смартфонів за підсумками II кварталу поточного року, за результатами III кварталу компанія Samsung Electronics вийшла на перше місце також і на глобальному ринку.
На глобальному ринку Samsung вперше захопив лідерство за підсумками III кварталу. За даними Strategy Analytics, за минулий квартал компанія продала 27800000 смартфонів і значно випередила своїх головних конкурентів Apple і Nokia, які поставили на ринок, відповідно, 17,1 та 16,8 млн смартфонів. У цілому по світу постачання телефонів Samsung збільшилися більш ніж на 20% в порівнянні з II кварталом, а зростання продажів в сегменті смартфонів перевищив 40% в квартальному і 300% в річному численні.
У країнах Західної Європи в II кварталі цього року Samsung Electronics продати 4,8 млн смартфонів і лідирує з часткою рику 22% (за даними IDC). При цьому компанія демонструє чудові темпи зростання продажів: рік тому, в II кварталі 2010 року, в Західній Європі було продано у вісім разів менше смартфонів Samsung — 0,6 млн шт.
Однією з першочергових причин такого ринкового успіху Samsung Electronics стала неймовірна популярність смартфонів Samsung GALAXY S і GALAXY S II — флагманських моделей, відповідно, минулого і поточного року. Станом на 17 жовтня 2011 сумарні продажі GALAXY S і GALAXY S II на світовому ринку склали 30 млн штук.
Модель GALAXY S II поставила рекорд, досягнувши показника в 10 млн проданих апаратів швидше інших пристроїв Samsung за всю історію — за п’ять місяців з моменту свого дебюту на ринку. Користувачі по достоїнству оцінили елегантний тонкий корпус, не має собі рівних дисплей Super AMOLED Plus і багаті функціональні можливості цієї моделі. Випущений в 2010 році, Samsung GALAXY S досяг показника в 20 млн штук і став найбільш продаваним мобільним пристроєм в сьогоднішньому модельному ряду Samsung. Багато в чому завдяки високій популярності цього смартфона бренд GALAXY став одним із найбільш упізнаваних в мобільному світі.
У IV кварталі Samsung Electronics прогнозує ще більш високий сезонний попит на широкий асортимент смартфонів компанії. Додатково стимулювати його будуть нові продукти преміум-класу, включаючи смартфон GALAXY Nexus на основі новітньої операційної системи Android 4.0, а також пристрій нового класу GALAXY Note з 5,3-дюймовим дисплеєм і підтримкою рукописного введення. Не відстає також Samsung показуючи новинки бытовой техники, якої теж продажі збільшились.
За даними звіту IDC, другий квартал 2011 року примітний також тим, що продажі смартфонів на ринках Західної Європи вперше перевищили інші мобільні телефони, склав 21,8 млн штук або 52% від загального числа проданих телефонів. ОС Android зміцнила своє лідерство в цьому регіоні — продажі пристроїв на її базі збільшилися в річному обчисленні на 352% і досягли в II кварталі 10500000 штук — 48,5% від загального числа смартфонів. Серед виробників Android-пристроїв на ринку також лідирує компанія Samsung Electronics.
Источник http://tvoj-holodilnik.ru/